Frici Papa Kifőzdéje Budapest

Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Frici Papa Kifőzdéje Budapest vélemények

Kiváló 2016. október 9.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt. Központi helyen van, hosszú nyitvatartással így egy színház, opera vagy zeneakadémia után is ideális. A nagy forgalomból (néha sorba kell állni 5-10 percet az asztalért) tudhatja a gyakori vendég, hogy itt nincs megmaradt alapanyag. Mindig kínálnak menüt, nagyon kedvező áron, de étlapról is lehet választani.
Átlagos 2016. április 4.egyedül járt itt
1997 tavaszán nyitottak meg a Király utca forgalmas részén, s azóta töretlen a népszerűségük. Míg régebben inkább a környéki lakosok, nyugdíjasok, diákok keresték fel, manapság egyre több a külföldi turista is náluk. A hely népszerűsége elképesztő.
Frici Papa Kifőzdéje Budapest - BelsőFrici Papa Kifőzdéje Budapest - BelsőFrici Papa Kifőzdéje Budapest - BelsőFrici Papa Kifőzdéje Budapest - Külső képFrici Papa Kifőzdéje Budapest - Külső képFrici Papa Kifőzdéje Budapest - EgyébFrici Papa Kifőzdéje Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. december 24.családjával járt itt
Ha csupán egy szót kellene mondanom annyi lenne hogy:Csodás az étterem gyorsan megközelithető Király utcától pár perc. A hangulat kiváló bár mindig tömve van az étterem a pincérek jófejek és udvariassak a rendelést 2 perc alatt felvették. Itt hatalmas adagot kapsz tök olcsón. Én Rántott Sajtot(Camembert) kértem vegyesköretel+áfonyalekvárral összesen 700 forint volt.
2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Pesti ismerősök ajánlották, ha nem műanyag kaját akar az ember, és nem is akar egy vagyont fizetni. Nem kell nagy dolgot várni, átlagos, házi koszt. A rántott szelet kicsit olajos, a bor kicsit meleg. . . de hoznak hozzá jeget, és olyan jópofa viccel elütik az egészet, hogy a végén már te sem akadsz fenn ilyen apróságokon. :) Szóval hajrá, egy próbát megér!
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 17.barátokkal járt itt
Barátnőmmel akadtunk rá erre az egyszerű, ámbár nagyszerű helyre. A hely a gyorsaságra, nem drágaságra, kellemes hangulatra van kialakítva azoknak, akik csak úgy betévednek akár egy ital, vagy ennivaló erejéig a belvárosban. Kicsit érzékelhető a "retró" vonal, amely egyfajta pluszot ad a hangulathoz.