papai.marti

papai.marti adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Bulizó  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2013.07.09
Utoljára itt2018.02.05

2013. július 9.a párjával járt itt
A Rózsakert egy igen forgalmas helyen, a budaörsi út vonalán található. Nagyon kedves kis hely. Kiskoromból is emlékszem rá - régóta ott áll. :)
Van egy nagyon édes és kellemes kiülő helyisége is növényekkel, napellenzőkkel és jó hangulattal. Nem egy túl elegáns hely, de nem is egy lepukkant akármi.
2014. január 5.a párjával járt itt
A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak és lelkesek! Jól éreztem magam és az ételek is finomak, igazán laktatóak és mégis olcsóak voltak! Sok sok szószt, fűszert tesznek az asztalra, amiből nem győz az ember válogatni :D
Ajánlom a 2 személyes Annabella tálat és a pizzákat. Közel van Hévíz központhoz, könnyen megközelíthető.
Átlagos 2014. január 5.a párjával járt itt
Közel a fürdőtóhoz és minden más olyan helyhez, amit érdemes meglátogatni, ha Hévízen járunk. A ház hangulata, családias volt. A szobák romantikusak, kedvesek, illatosak és tiszták :) Egyedül a folyosón volt néha étel, illetve a cigarettafüst szag. A közös konyha kicsit hiányos volt (nem volt mikrohullám sütő, só, bors, stb.
Felhasználó fényképei:
Jakab Ház Hévíz - Jakab Ház Hévíz - Jakab Ház Hévíz - Jakab Ház Hévíz -