Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz

Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz
Annabella Étterem & Pizzéria HévízAnnabella Étterem & Pizzéria Hévíz
Annabella Étterem & Pizzéria HévízAnnabella Étterem & Pizzéria Hévíz

Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz bemutatkozása

Annabella Étterem és Pizzéria Hévíz belvárosától pár perc sétára, kellemes, nyugodt környezetben várja vendégeit. Minden nap napi menüvel várunk. Étlapunkon magyaros ételspecialitások, olasz étkek, közöttük a vékony tésztás pizza, tésztafélék is megtalálhatók. Vegetáriánus és lisztérzékeny vendégeinket is teljes mértékben ki tudjuk szolgálni.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz vélemények

Kiváló 2020. október 31.egyedül járt itt
Kellemes volt kint ülni a napsütésben. A pincér kedves volt, a kiszolgálás gyors. Az étel finom és laktató.
Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz - Étel/italAnnabella Étterem & Pizzéria Hévíz - Étel/italAnnabella Étterem & Pizzéria Hévíz - Étel/ital
Kiváló 2019. március 20.a párjával járt itt
Kuponos megoldassal voltunk az etteremben, nagyon kedves, kellemes kiszolgalasban volt reszünk, az etelek nagyon finomak voltak, latszott is az etterem vendegforgalmon, szinte telt haz volt, egyetlen üres asztal sem volt. Gyors volt a kiszolgalas annak ellenere, hogy telthaz volt. janlom az ettermet masoknak is ha Hevizen jarnak.
Kiváló 2017. március 18.a párjával járt itt
Az Annabella etteremben fogyasztottuk el a felpanzios etelünket. A kiszolgalas nagyon kedves volt, a föur elsorolta majdnem az összes magyaros etelt amiböl valaszthattunk volna, pl. csülkös bableves, töltött kaposzta stb. , mi pörköltet valasztottunk nokedlival, ami nagyon izlett. Nagyon kellemes hely gyors kiszolgalassal, masko felkeressük az ettermet ha Hevizen jarunk.
Kiváló 2016. december 12.családjával járt itt
Nagyon kellemes,jó hangulatú hely. Pontosan azt kínálják amit hirdetnek. Igazán finomak az ételek,a káposzta leves különleges (az "erőspaprika" választékkal + pizzaalap kenyérrel). Barátságos, gyors a kiszolgálás, nagyon jó árfekvés. Jó ötlet a menü lehetőség vasárnap is. Ha "igazi" hazai ízekre vágyódsz, feltétlen látogass el ide! Köszönet a tegnapi ebédért!
2014. május 13.a párjával járt itt
Jó konyhájú és kedvező ár-érték arányú éttermet kerestünk. Hévízi ismerős ajánlására kerestük fel az Annabella éttermet. Kicsit távol esik a központtól, de negyed óra séta után könnyen megtalálható. Parkolási lehetőség az étterem előtt. A hely nem túl nagy. A pincér gyors és oda figyel a vendégekre.
2014. január 5.a párjával járt itt
A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak és lelkesek!

Jól éreztem magam és az ételek is finomak, igazán laktatóak és mégis olcsóak voltak!
Sok sok szószt, fűszert tesznek az asztalra, amiből nem győz az ember válogatni :D
Ajánlom a 2 személyes Annabella tálat és a pizzákat.
Közel van Hévíz központhoz, könnyen megközelíthető.
Internetről olcsón menüt is lehet rendelni.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Szinte minden tökéletes volt,de tényleg.Ekkora rántotthúst kevés helyen adnak.Finom volt a bor és a kávé is.Reális árat kérnek,sokat sétáltunk,mire megtaláltuk,de megérte.A terasz túlságosan kinn van az utcán,de azért elég hangulatos.A felszolgálásban sem lehetett hibát találni.Ajánlani tudom.
Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz a térképen
8380 HévízTavirózsa u. 12.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar