Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz
8380 Hévíz, Tavirózsa u. 12.

Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz a térképen

Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz értékelése:

8. helyezett az 50 hévízi étterem közül
39. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

étterem, vendéglő, pizzéria
magyar, olasz
kemencében sült fogások ...
magyar, angol, német, orosz
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
Dreher Classic

Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz bemutatkozása

Annabella Étterem és Pizzéria Hévíz belvárosától pár perc sétára, kellemes, nyugodt környezetben várja vendégeit. Minden nap napi menüvel várunk. Étlapunkon magyaros ételspecialitások, olasz étkek, közöttük a vékony tésztás pizza, tésztafélék is megtalálhatók. Vegetáriánus és lisztérzékeny vendégeinket is teljes mértékben ki tudjuk szolgálni.
Bankkártyát, SZÉP Kártyát {OTP, K&H, MKB) illetve utalványokat (Ticket Restaurant, Sodexo, Posta- és Erzsébet-utalvány) is elfogadunk.

Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz képei

Szállások Hévíz városában
Wellness csomagok Hévíz városában

Annabella Étterem & Pizzéria Hévíz vélemények

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kuponos megoldassal voltunk az etteremben, nagyon kedves, kellemes kiszolgalasban volt reszünk, az etelek nagyon finomak voltak, latszott is az etterem vendegforgalmon, szinte telt haz volt, egyetlen üres asztal sem volt. Gyors volt a kiszolgalas annak ellenere, hogy telthaz volt. janlom az ettermet masoknak is ha Hevizen jarnak.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18.
Az Annabella etteremben fogyasztottuk el a felpanzios etelünket. A kiszolgalas nagyon kedves volt, a föur elsorolta majdnem az összes magyaros etelt amiböl valaszthattunk volna, pl. csülkös bableves, töltött kaposzta stb. , mi pörköltet valasztottunk nokedlival, ami nagyon izlett. Nagyon kellemes hely gyors kiszolgalassal, masko felkeressük az ettermet ha Hevizen jarunk.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 12.
Nagyon kellemes,jó hangulatú hely. Pontosan azt kínálják amit hirdetnek. Igazán finomak az ételek,a káposzta leves különleges (az "erőspaprika" választékkal + pizzaalap kenyérrel). Barátságos, gyors a kiszolgálás, nagyon jó árfekvés. Jó ötlet a menü lehetőség vasárnap is. Ha "igazi" hazai ízekre vágyódsz, feltétlen látogass el ide! Köszönet a tegnapi ebédért!

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó konyhájú és kedvező ár-érték arányú éttermet kerestünk. Hévízi ismerős ajánlására kerestük fel az Annabella éttermet. Kicsit távol esik a központtól, de negyed óra séta után könnyen megtalálható. Parkolási lehetőség az étterem előtt. A hely nem túl nagy. A pincér gyors és oda figyel a vendégekre. Az étel nagyon finom volt és nem spóroltak az porciózásnál.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 5.
A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak és lelkesek! Jól éreztem magam és az ételek is finomak, igazán laktatóak és mégis olcsóak voltak! Sok sok szószt, fűszert tesznek az asztalra, amiből nem győz az ember válogatni :D
Ajánlom a 2 személyes Annabella tálat és a pizzákat. Közel van Hévíz központhoz, könnyen megközelíthető. Internetről olcsón menüt is lehet rendelni.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Szinte minden tökéletes volt,de tényleg.Ekkora rántotthúst kevés helyen adnak.Finom volt a bor és a kávé is.Reális árat kérnek,sokat sétáltunk,mire megtaláltuk,de megérte.A terasz túlságosan kinn van az utcán,de azért elég hangulatos.A felszolgálásban sem lehetett hibát találni.Ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Hévízen és környékén
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.13. - 2020.12.31.
Kristály Hotel
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand és múzeum belépővel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 5.498,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2021.01.01.
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.14. - 2022.01.02.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2021.07.13.
Harmónia Termál Hotel
2020.07.12. - 2021.07.13.

Szállodák Hévíz környékén
Wolf Panzió Hévíz
Club Dobogómajor Hévíz
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hunguest Hotel Pelion  Hévíz
Napi árak
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)

Annabella Étterem & Pizzéria HévízX