Budakert Vendéglő Budaörs

Budakert Vendéglő Budaörs
Budakert Vendéglő BudaörsBudakert Vendéglő Budaörs
Budakert Vendéglő BudaörsBudakert Vendéglő Budaörs

Budakert Vendéglő Budaörs bemutatkozása

A Budaörsi Játékszín tőszomszédságában, a város központjában található a Rózsakert Étterem, 5 percnyire a fővárostól.
Családias hangulatú éttermünk 50 fős, különtermünk 15-20 fős, játszótérrel rendelkező ősfás kerthelyiségünk 100-120 fős, a kávézóterasz 20 fős.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Budakert Vendéglő Budaörs vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. április 2.gyerekekkel járt itt
Szintén piros kockás abroszos helyről egy kolléga vagyok. Otthon éreztem magam. Szívélyes fogadtatás,jó ár-érték arány,figyelmes pincérek,nagy adagok(másnapi ebéd pipa! ). Hétközben nem tudom,de hétvégén foglalás nélkül. . . . bátorság próba! Társaság 10 fővel jönne. . . szeretnének asztalt. .
2019. október 2.barátokkal járt itt
Figyelmes volt a kiszolgálás, az ételek Íz és hőmérséklet tekintetében tökéletesek voltak. Egy kellemes, barátságos hely. Szívesen ajánlom másoknak is. Egy nagyobb társasággal voltunk ott,mindenkivel figyelmesek voltak a pincérek. Az adagok nagyok, nem tudtuk megenni, szívesen elcsomagolták. Ha arra járok legközelebb is szívesen meglátogatom az éttermet.
Budakert Vendéglő Budaörs - Étel/ital
Kiváló 2019. szeptember 16.barátokkal járt itt
csak szuperlativuszokban tudok az étterem ételeiről és szolgáltatásairól nyilatkozni, ,,le a kalappal,,, még biztosan jövünk jó párszor. . . . egy igazán retro, kellemes,,barátságos,amolyan ,,jöttem a barátokhoz vacsorázni,, érzéssel megspékelve. az csak hab volt a tortán(bár azt nem ettünk)hogy a ház megtisztelt bennünket egy ingyen itallal.
2082
2019. június 17.egyedül járt itt
Dübörgő forgalom van az 1-es főúton, meg nyomorúságos kánikula is. Az ember valami árnyas helyre vágyik inkább. . . és ez éppen az! Egy körforgalom kellős közepén áll Budaörsön, egy fagylaltos szomszédságában, de harmincat lépsz befelé a forgalmas útról és egy árnyas, csendes helyen vagy, nagy, hűs lombok alatt, magyaros vendéglő-fílingben.
Budakert Vendéglő Budaörs - EgyébBudakert Vendéglő Budaörs - Étlap/itallapBudakert Vendéglő Budaörs - Étlap/itallapBudakert Vendéglő Budaörs - Étlap/itallapBudakert Vendéglő Budaörs - Étel/italBudakert Vendéglő Budaörs - EgyébBudakert Vendéglő Budaörs - EgyébBudakert Vendéglő Budaörs - Étel/italBudakert Vendéglő Budaörs - EgyébBudakert Vendéglő Budaörs - EgyébBudakert Vendéglő Budaörs - Külső képBudakert Vendéglő Budaörs - EgyébBudakert Vendéglő Budaörs - Étlap/itallap
Gyenge 2015. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Egy tízfős családi ebéd színhelyének néztük ki. Már az italrendelésnél elkeverték az egyik almafröccsöt. A levesekre EGY órát vártunk, a főételekre másfelet. Egy rostonsültet rántottnak értettek, egyik köretnek rizs helyett zöldséget hoztak, a kenyér, a tartár késve érkezett. Az ételek korrektek voltak, de a várakozás a zsírszagú helységben szörnyű.
2015. július 21.a párjával járt itt
Ünnepelni tértünk be, és nem szegte hangulatunkat a hely, mivel kora este kevesen voltak, és igaz ugyan, hogy csak egy pincér volt, de a kiszolgálás tempóját nem érhette panasz, az ételválasztásnál is segítőkész volt, és nem volt hamis információja ételről. Nagy adag volt az étel, laktató volt, amit rendeltünk, állást-elmúlást nem ízleltünk étkünkben. Ha Budaörsre megyünk legközelebb, valószínűleg újra betérünk. :)
Szörnyű 2015. április 7.a párjával járt itt
Húsvét vasárnap fél 9kor értünk az étterembe, ahol a pincér nagy pofavágások közepette még azt is hozzátette, hogy a fszomat, amikor beléptünk. . . Szép fogadtatás! ! ! Hozzáteszem, hogy az étterem minden nap este 10-ig van nyitva! Megkaptuk az ételünket, ami fáradt, állott olajban volt kisütve, a hús ehetetlen volt.
2014. március 22., csoporttal járt itt
Budaörsön bridzsversenyt rendezett a helyi bridzsklub. A program délelőtti és délutáni szakaszai között a Rózsakert vendéglőben egy jó kis ebéd elfogyasztásával töltöttük az időt. Az ételek jók voltak és jó hangulatban, kellemesen kikapcsolódtunk.
2013. július 9.a párjával járt itt
A Rózsakert egy igen forgalmas helyen, a budaörsi út vonalán található. Nagyon kedves kis hely. Kiskoromból is emlékszem rá - régóta ott áll. :)
Van egy nagyon édes és kellemes kiülő helyisége is növényekkel, napellenzőkkel és jó hangulattal.
Nem egy túl elegáns hely, de nem is egy lepukkant akármi. Nagyon szeretem ezt a helyet - az ételek és a hangulata miatt is.
Átlagos 2013. március 31.gyerekekkel járt itt
Vasárnap, ebédidőben, asztalfoglalás nélkül érkeztünk a Rózsakertbe. A hely csaknem tele volt. Udvariasan fogadtak minket, lesegítették a kabátokat. A bejárat mellett egy idős bácsi harmonikázott. Ritka manapság az elő zene.
Budakert Vendéglő Budaörs a térképen
2040 BudaörsSzabadság út 46.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek
Zene
Gépzene: könnyűzene, musical, nemzetközi slágerek, pop
2200 Ft (kb. ár)
Német-osztrák sörök