páros utazás

páros utazás adatlapja

Regisztráció2018.06.02
Utoljára itt2018.07.03

Kiváló 2013. július 22.a párjával járt itt
A szálloda recepcióján részletes tájékoztatást kaptam már érkezéskor. A szoba tiszta és tágas. A személyzet a vendégek rendelkezésére állt, minden kívánságot teljesített. Az étkezések alkalmával, pillanatok alatt összeszedték a használt tányérokat, hogy az asztalok rendben legyenek. Az ételek sokfélék és bőségesek.
Kiváló 2018. június 2.a párjával járt itt
Nagyon kedveljük a párommal a hotelt. Több alkalommal voltunk itt. Legutóbb az ágybetét nem volt a legjobb, de tájékoztattak, hogy kérhettünk volna másikat.
ettől eltekintve jól éreztük magunkat. Köszönjük!
Thermal Hotel Visegrád válasza
Tisztelt Varga Gábor János!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.
Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.
2018. július 6., , Thermal Hotel Visegrád
Kiváló 2018. július 3.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A teraszról a tóra nyílik kilátás. A szoba, fürdő tiszta. A wellness rész remek. Egyedüli hiányosságként azt tudom felhozni, hogy a szauna lepedő hiányzott a szaunavilág területéről. Nagyon sok nyugágyat és napernyőt biztosítanak a vendégeknek a kinti területen.