Pelle

Pelle adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.11.14
Utoljára itt2018.11.16

Átlagos 2016. november 14.a párjával járt itt
A személyzet kedves, a tisztaság megfelelő. A büfé vacsorák helyett mindkét nap tányérszervizes vacsora volt. A második napon ráadásul az adag mennyisége is kevés volt (rántott hal), valamint a desszert (meggyes süti) számomra ehetetlen volt.
2017. november 21.a párjával járt itt
November közepén töltöttünk el két napot a párommal. A környezet barátságos és nyugodt. Mi az udvarházban laktunk, ami sajnos kissé messze volt az étkezésre kijelölt épületektől, valamint a Wellness részlegektől is. Rossz idő esetén -ami nálunk is volt- kellemetlen a kószálás. A szobánk tiszta és kellemes hangulatú volt és megfelelő volt a hőmérséklete is.
2018. november 16.a párjával járt itt
November közepén töltöttünk el két éjszakás (3 nap) pihenést a párommal. A tisztaság megfelelő-, az ételek finomak és bőségesek voltak. Az ágy nekem nem volt kényelmes, puha volt és mintha be lett volna szakadva (206-os szoba). A wellness-ben a második napon nem működött a sószoba, amit kissé sajnáltunk (bár ez bárhol és bármikor előfordulhat).