Pethő Ferenc

Pethő Ferenc adatlapja

Regisztráció2016.07.14
Utoljára itt2024.03.03

Kiváló 2018. február 18.a párjával járt itt
Valentin napkor tértünk be a párommal. Rend,tisztaság és udvarias pincérek fogadtak bennünket. Étlapról választottunk italnak rostos narancs és őszibarac leveket majd következett a leves fokhagymakrém leves cipóban,megbolondítva egy kis füstölt szalonnás ízzel.
Felhasználó fényképei:
Platán Étterem Sárvár Sárvár - Platán Étterem Sárvár Sárvár - Platán Étterem Sárvár Sárvár -
Kiváló 2016. július 14.a párjával járt itt
Ma jártunk itt ebédkor a párommal. Bár ebédre érkeztünk és a hely láthatóan tele volt . . . ennek ellenére amit személyesen tapasztaltunk az udvarias,villámgyors kiszolgálás. Ízletes,finom ételek. Befogadó képességet próbára tevő hatalmas adagok! Mi gombakrém levest ettünk baconnel és francia hagymalevest sajtos toast piritóssal.
Felhasználó fényképei:
Gólyafészek Vendéglő Pápa -
Kiváló 2017. március 23.a párjával járt itt
Fiam szerint. . . aki karácsony táján járt itt. . . erősen az ajánlott kategória. Ma sikerült a feleségemmel és édesanyámmal meglátogatnunk a helyet és egy rejtett gyöngyszemet fedeztünk fel ahova biztosan visszatérünk még ha utunk a környéken vezet. Kifogástalanul elkészített,ízletes ételek. Embert próbára tevő adagok.