8500 Pápa, Jókai u. 45.

Wellness csomagok Pápa városában

Gólyafészek Vendéglő Pápa vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel tértünk be vasárnapi napon 4 óra után az étterembe. A helyet egy utcán megkérdezett pápai hölgy és kisfia ajánlotta. Örülök, hogy hallgattunk rájuk. Kitűnő ebédben,barátságos kiszolgálásban volt részünk: Az ételválaszték nagy,a szakács pedig remekül végzi a dolgát. Mint gasztronómiával is foglalkozó újságíró, külön meg kell dicsérnem a konyhájukat, mert például friss kaprot hasznának.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal és a kisfiunkkal látogattunk el, kifejezetten az oldalon és egy ismerős ajánlására. Nem csalódtunk. A külső helységben találtunk asztalt magunknak. Kellemes, nyugodt hangulatú hely, nem puccos, de kulturált, családias. Levest, főtételt, és desszertet is fogyasztottunk. Mindenki mást. Mondhatom mindegyik finom volt. És bőséges.

Bolya TOP étteremértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
A célunk a pápai kastély és városlátogatás volt. Kinézünk egy várost és keresünk "kockás abroszos" éttermet, ez most nem jött össze. Megkérdeztünk egy helyi boltost, ő ajánlotta az éttermet. A most divatos nagy fehér négyszögletes tányérba kaptuk az ételt,
ami elveszett a tányéron, én szarvas szeletet ettem áfonya mártással,
nem nagyon jött be, olyan volt, mintha lekvárt ettem volna, a hús puha omlós volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Utcáról, foglalás nélkül estünk be, kaptunk helyet. Nagyon kellemes vendéglő, rugalmas, segítőkész és viszonylag gyprs kiszolgálás. Az ételek finomak, és jókora adagok. Ehhez képest az árak igen kedvezőek, nincsenek elszállva. Tisztaság a mosdóban. Hátul a kertben tavacska, állatok, úgyhogy a gyerekeknek sem esett nehezükre kivárni az ételt.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Harmadszorra sikerült meglátogatnunk az éttermet és ismét a már megszokott,magas színvonalat hozta. Családi eseményre,születésnapra foglaltam asztalt. Szombatra szerettem volna de sajnos telt ház miatt csak vasárnap délre sikerült a foglalás. Összesen hatan voltunk levessel,főétellel,üdítőkkel,kávéval együtt fejenként átlagosan 3500 fointra jött ki a számla és ezért egy nagyon ízletes,jól elkészített,embert próbáló adatgot kaptunk mindannyian.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24.
Már nem egyszer voltunk, nem vagyunk helyiek pedig. Tökéletes a kiszolgálás, az étel mindig isteni és gyors és az ár verhetetlen. Köszönjük

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Ma jártunk itt ebédkor a párommal. Bár ebédre érkeztünk és a hely láthatóan tele volt . . . ennek ellenére amit személyesen tapasztaltunk az udvarias,villámgyors kiszolgálás. Ízletes,finom ételek. Befogadó képességet próbára tevő hatalmas adagok! Mi gombakrém levest ettünk baconnel és francia hagymalevest sajtos toast piritóssal.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
Nemrég voltunk újra az étteremben. Mivel már sokan dícsérték előttem, nem szeretném bő lére engedni a mondanivalómat. Utoljára vadat ettem és meg kell, hogy mondjam átlagon felüli volt. Nagyon ajánlom mindenkinek!

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 25.
Nemrég jártunk párommal Pápán és ismét betértünk ide. Továbbra is ugyan az a minőség, mint egy féléve. A pincérek nagyon gyorsak, előzékenyek hozzá teszem csak mi voltunk ott délután hatkor, tehát nem volt nehéz. Egy kicsit kínos volt, hogy az ajtóba leselkedett, hogy hol tartunk a vacsorával, csinálhatta volna szolidabban is.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálással meg voltunk elégedve, úgy is hogy 3 pincér szolgált ki minket. Figyelmesek, segítőkészek, előzékenyek voltak. Az étlap nagyon választékos, bőséges. A választott ételeink nagyon finomak voltak, bőségesek. Gusztusosan tálaltak. Ár-érték arányban maximálisan elégedtek voltunk.

Legnépszerűbb csomagok Pápán és környékén
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.11.10.
Hotel Aquamarin
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.01.
EMAN Apartmanház Sárvár
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2020.02.29.
Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.968 - 28.224,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.10.05.
Onyx Luxury Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 9.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.12.26.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.12.31.
Ibis Hotel Győr
Győr
2 nap/1 éjszaka 8.817 - 9.815,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.12.31.
Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.09.01. - 2019.11.30.
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 13.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcsbekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.20.
Judit Vendégház
5 nap/4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Pápa környékén
Hotel Laroba Pápa
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Aqua Hotel Termál Pápa
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Gólyafészek Vendéglő PápaX