8500 Pápa, Jókai u. 45.

Wellness csomagok Pápa városában

Gólyafészek Vendéglő Pápa vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel tértünk be vasárnapi napon 4 óra után az étterembe. A helyet egy utcán megkérdezett pápai hölgy és kisfia ajánlotta. Örülök, hogy hallgattunk rájuk. Kitűnő ebédben,barátságos kiszolgálásban volt részünk: Az ételválaszték nagy,a szakács pedig remekül végzi a dolgát. Mint gasztronómiával is foglalkozó újságíró, külön meg kell dicsérnem a konyhájukat, mert például friss kaprot hasznának.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal és a kisfiunkkal látogattunk el, kifejezetten az oldalon és egy ismerős ajánlására. Nem csalódtunk. A külső helységben találtunk asztalt magunknak. Kellemes, nyugodt hangulatú hely, nem puccos, de kulturált, családias. Levest, főtételt, és desszertet is fogyasztottunk. Mindenki mást. Mondhatom mindegyik finom volt. És bőséges.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A célunk a pápai kastély és városlátogatás volt. Kinézünk egy várost és keresünk "kockás abroszos" éttermet, ez most nem jött össze. Megkérdeztünk egy helyi boltost, ő ajánlotta az éttermet. A most divatos nagy fehér négyszögletes tányérba kaptuk az ételt,
ami elveszett a tányéron, én szarvas szeletet ettem áfonya mártással,
nem nagyon jött be, olyan volt, mintha lekvárt ettem volna, a hús puha omlós volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Utcáról, foglalás nélkül estünk be, kaptunk helyet. Nagyon kellemes vendéglő, rugalmas, segítőkész és viszonylag gyprs kiszolgálás. Az ételek finomak, és jókora adagok. Ehhez képest az árak igen kedvezőek, nincsenek elszállva. Tisztaság a mosdóban. Hátul a kertben tavacska, állatok, úgyhogy a gyerekeknek sem esett nehezükre kivárni az ételt.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Harmadszorra sikerült meglátogatnunk az éttermet és ismét a már megszokott,magas színvonalat hozta. Családi eseményre,születésnapra foglaltam asztalt. Szombatra szerettem volna de sajnos telt ház miatt csak vasárnap délre sikerült a foglalás. Összesen hatan voltunk levessel,főétellel,üdítőkkel,kávéval együtt fejenként átlagosan 3500 fointra jött ki a számla és ezért egy nagyon ízletes,jól elkészített,embert próbáló adatgot kaptunk mindannyian.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24.
Már nem egyszer voltunk, nem vagyunk helyiek pedig. Tökéletes a kiszolgálás, az étel mindig isteni és gyors és az ár verhetetlen. Köszönjük

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Ma jártunk itt ebédkor a párommal. Bár ebédre érkeztünk és a hely láthatóan tele volt . . . ennek ellenére amit személyesen tapasztaltunk az udvarias,villámgyors kiszolgálás. Ízletes,finom ételek. Befogadó képességet próbára tevő hatalmas adagok! Mi gombakrém levest ettünk baconnel és francia hagymalevest sajtos toast piritóssal.

Nagir TOP étteremértékelő
2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
Nemrég voltunk újra az étteremben. Mivel már sokan dícsérték előttem, nem szeretném bő lére engedni a mondanivalómat. Utoljára vadat ettem és meg kell, hogy mondjam átlagon felüli volt. Nagyon ajánlom mindenkinek!

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 25.
Nemrég jártunk párommal Pápán és ismét betértünk ide. Továbbra is ugyan az a minőség, mint egy féléve. A pincérek nagyon gyorsak, előzékenyek hozzá teszem csak mi voltunk ott délután hatkor, tehát nem volt nehéz. Egy kicsit kínos volt, hogy az ajtóba leselkedett, hogy hol tartunk a vacsorával, csinálhatta volna szolidabban is.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálással meg voltunk elégedve, úgy is hogy 3 pincér szolgált ki minket. Figyelmesek, segítőkészek, előzékenyek voltak. Az étlap nagyon választékos, bőséges. A választott ételeink nagyon finomak voltak, bőségesek. Gusztusosan tálaltak. Ár-érték arányban maximálisan elégedtek voltunk.

Legnépszerűbb csomagok Pápán és környékén
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.19. - 2020.12.31.
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 13.625 - 24.875,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.17. - 2021.12.19.
Piroska Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 47.470,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2021.01.02.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Sirály Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.19. - 2020.09.30.
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 43.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, karácsonyi ajándékkal, mézeskalácssütéssel, fáklyás sétával, forralt borozással, fürdőzéssel karácsonyi koncerttel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.26.
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 9.975,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2020.05.21. - 2020.12.20.
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 31.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
2019.05.02. - 2020.12.30.
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 18.880,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Pápa környékén
Palace Hotel  Pápa
Spirit Hotel Thermal Spa Pápa
Club Dobogómajor Pápa
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

Gólyafészek Vendéglő PápaX