Platán Étterem Sárvár Sárvár

3,9
a 22 sárvári étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Platán Étterem Sárvár Sárvár
Platán Étterem Sárvár SárvárPlatán Étterem Sárvár Sárvár
Platán Étterem Sárvár SárvárPlatán Étterem Sárvár Sárvár

Platán Étterem Sárvár Sárvár bemutatkozása

Szállodánkban minden igényt kielégítő, terasszal bővített étterem működik, ahol magyar ételspecialitásaink mellett megtalálhatóak vegetáriánus étkek, valamint különleges vad- és halételek is. Éttermünk 60 fős rendezvények lebonyolítását tudja vállalni.
Az ízletes ételek mellé itallapunkról az ország borvidékeinek minőségi borait ajánljuk.

Hotel Bassiana Sárvár - Pünkösd
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Platán Étterem Sárvár Sárvár vélemények

Átlagos 2021. november 1.gyerekekkel járt itt
Kétszer is jártunk ott a kirándulásunk alatt. Elsőre a teraszon kaptunk asztalt. Teljesen hibátlan volt minden. Ezért másnap is ide ülünk be, eldöntöttük. Le is foglaltuk ugyanazt az asztalt. Sajnos amikor odaértünk, láttuk, hogy ott már ülnek. Mint kiderült a pincér félre értette az időpontot ezért várnunk kellett, hogy egyáltalán tudjanak fogadni.
Platán Étterem Sárvár Sárvár - EgyébPlatán Étterem Sárvár Sárvár - EgyébPlatán Étterem Sárvár Sárvár - Egyéb
Átlagos 2020. augusztus 11.a párjával járt itt
Ígéretes ajánlás miatt kerestük fel az éttermet. Kiszolgálás *5-öst érdemel. Ugyan akkor a konyhai dolgozókra ez már nem érvényes. Hortobágyi töltőt borda volt ami megfogott bennünket a leírás alapján. Férjem külön kérte,hogy amennyiben lehet jól pirítsák le a dödöllét, én magam dödölle helyet inkább édesburgonyát kértem köretnek.
Platán Étterem Sárvár Sárvár - Étel/italPlatán Étterem Sárvár Sárvár - Egyéb
Átlagos 2019. május 5.egyedül járt itt
Néhányszor már jártam itt és akkor elégedett voltam, így ismét megszakítottam utamat és betértem ide. Hétköznap volt késői ebédidőben. Az étterem tele volt, ami jó jel! Már a belépéskor sem tetszett, a helységben terjengő erős étolajszag. A személyzet kissé közönyösen fogadott. Meglepetésemre volt halászlé, gondoltam kipróbálom.
Kiváló 2018. október 21.családjával járt itt
Amióta új séf ügyködik a konyhában,azóta meredeken felfelé ível eme kicsike étterem hírneve!
Nagy adagok,rendkívül udvarias kiszolgálók,gyors kiszolgálás.
Ajánlatos időpontot foglalni előre,mert mindig tele van.
Csakis pozitív élménnyel és tele hassal távozik mindenki,aki egyszer ide betér.
No és a sütőtök pálinkáról nem is beszélve! ! ! :)
Platán Étterem Sárvár Sárvár - Étel/italPlatán Étterem Sárvár Sárvár - BelsőPlatán Étterem Sárvár Sárvár - BelsőPlatán Étterem Sárvár Sárvár - BelsőPlatán Étterem Sárvár Sárvár - Étel/italPlatán Étterem Sárvár Sárvár - Étel/ital
Kiváló 2018. február 18.a párjával járt itt
Valentin napkor tértünk be a párommal. Rend,tisztaság és udvarias pincérek fogadtak bennünket. Étlapról választottunk italnak rostos narancs és őszibarac leveket majd következett a leves fokhagymakrém leves cipóban,megbolondítva egy kis füstölt szalonnás ízzel.
Platán Étterem Sárvár Sárvár - Étel/italPlatán Étterem Sárvár Sárvár - Étel/italPlatán Étterem Sárvár Sárvár - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. október 13.a párjával járt itt
Nagyon jó benyomást keltett az étterem, gyönyörű a berendezés, szépek, stílusosak a bútorok, jó ízlést tükröznek. Emellett nem mellékes a kiszolgálás és az ételek minősége, Mindezekkel is elégedettek voltunk, nem bántuk meg, hogx eredeti elképzelésünktől eltérően a Platánba jöttünk be.
2015. október 6.egyedül járt itt
Közel a vasútállomáshoz, szép helyen, ebben a szép kisvárosban szerettem volna bekapni egy menüt. Kiderült, hogy a menü már elfogyott ( zöldbableves, paprikás csirke galuskával), de a felszolgáló megkérdezte, hozhat-e helyette mást? Húsleves és rántotthús körettel? Jó lesz! Gyorsan kihozta, friss és finom volt, elég volt és a vonatot is elértem!
Platán Étterem Sárvár Sárvár a térképen
9600 SárvárHunyadi u. 23.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték
H-Szo
V