1. helyezett Zirc

1. helyezett a 14 zirci étterem közül
1. helyezett Közép Dunántúlon - 680 étterem közül
Így is ismerheted: Szarvaskút Hotel étterme

szálláshely étterme
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Tárgyaló terem - max. 30 fő
Szervízdíj:
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Kemencés Étterem Zirc bemutatkozása

A kényelem és kikapcsolódás mellett ismerje meg az év minden napján nyitva tartó a la carte éttermünk által nyújtott örömöket is. Barátságos környezetben, udvarias és figyelmes kiszolgálás mellett kóstolhatja meg hazánk és a környék jellegzetes ízeit. Tovább >>

Étlapunkon megtalálja a jellegzetes magyar konyha és tájjellegű vadételek mellett a nemzetközi és reform ételek széles skáláját, valamint házi készítésű édességeinket is! Az 50 fő befogadására alkalmas elegáns étterem ideális helyszín családi és céges rendezvények megszervezéséhez.

Tavasztól őszig idilli kültéri étkezésre is lehetőség nyílik, hangulatos perceket tölthetnek el szállodánk kerthelyiségében.

A nyári időszakban minden szerdán és szombaton grill estet tartunk teraszunkon. Az inycsiklandó grill ételeket a panziós ellátást választó Vendégek és az a la carte étkező Vendégek is egyaránt élvezhetik.

Kemencés Étterem Zirc képei

Szállások Zirc városában
Wellness csomagok Zirc városában

Kemencés Étterem Zirc vélemények

Veszprém
Csopak

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Késői vasárnapi ebédre tértünk be a Zirc külterületén található étterembe. Kedvesen fogadtak bennünket, pedig már sok vendéget kiszolgáltak. A felszolgáló kedves volt, az ételek aránylag gyorsan hozzánk kerültek és frissek, ropogósak voltak. Hát így kell ezt csinálni! Azt hiszem kölcsönösen tiszteltük egymást, így hamarosan újra meg fogunk jelenni.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újra visszatértünk erre a remek helyre. Ismét nem csalódtunk. Csodálatos környezetben, szép belső kialakítású vendéglőben, rugalmas, gyors, udvarias, figyelmes kiszolgálásban volt ismét részünk. Vasárnap volt, így korlátlan ételfogyasztással várták a vendégeket, de az étlapról is lehetett választani.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem kívülről átlagos. . . . viszont a belsőt látni kell: klimatizált, ízlésesen berendezett, kedves személyzet, külön gyermek játszósarok kialakítva. Ebédelni térünk be a családommal, az ételek árai 2-3 ezer ft körül mozognak, viszont különlegesek és finomak! Mi fácánlevest és frissensülteket, desszertnek Rákóczi túróst fogyasztottunk.
Tatabánya

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Ez az étterem a Szarvaskút Hotel étterme. Két bejárata van , a szálloda felől és kívűlről. Bentről pincehelyiségnek néz ki, de nem az. Korábban megszálltunk itt 10 éve, akkor nem tetszett. Most inkább csülkös ételek vannak. A gyorsaság ráérős ( 40 perc volt az étel kihozatala ) de a végtermék gusztusos, szépen díszített, és laktató.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
A bakonybéli csillagdában voltunk, már előre kinéztem: ide betérünk a látogatás után. Sejthető volt, sokan lesznek, megérkezett a tavasz, kirándulóidő, hírlik - mondják: lassan kezd több pénze lenni az embereknek, többet is költünk mint korábban - ez jó, ha tényleg így van. A bejáratnál ki van írva, ott várjon a kedves vendég, mindjárt jön egy munkatárs, aki megmutatja, hova üljön.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27.
Évek óta rendszeresen felkeressük az éttermet mert fantasztikus az étel és a kiszolgálás. Gyönyörű környezetben nagyon finom kemencés ételeket ehetünk. Mindíg friss meleg sőt forró ételeket kapunk mindezt kedves gyors kiszolgálással fűszerezve! ! ! Lehetőség van hűvös hangulatos teraszon fogyasztani az ételt. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a fantasztikus éttermet!

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Az oldal ajánlása alapján választottam a helyet amelynek meglátogatása egy téli napra február 17-re esett. Az esemény apropóját egy elő születésnapi ebéd adta. Takarított ,térkövezett járdán vezetett fel az út az étteremhez amelyből átjárás nyílik a hotelre. Az étteremből messze a távolba látni megcsodálva ezzel a téli Bakonyi tájat.

lolly TOP szállásértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Imádom ,szuper hamarosan újra megyek ha meghív valaki;)Gombás ételek vadak ,magyaros ízek hagyományos konyha. . Ilyennek szeretjük a Bakonyt. Rántott laskát ettem rizzsel legutóbb is,mert nagyon szeretem és van hogy nem kívanok nehéz ételt vagy húst enni,de a rántott hús is óriás(férfias) adag volt annak aki azt ette,sőt cigánypecsenye is bányász adag;) Éhesen menjetek mert másképp nem fogod bírni gyomorral.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szállóvendégként gyakran vacsoráztunk, vagy tértünk be egy-egy desszertre és forró italra a szálloda melletti étterembe. Mindig fontos az első benyomás: itt, kellemes összhangja a színeknek, a fehér függönyös ablakok, boltívek, zöld dekoráció, és a terem végében egy kandalló. A választék mindig széles volt, magyaros, vegetárius, vadételek, többféle változatos köret és saláták, sütemények.
Veszprém
Csopak

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 13. - 3 látogató hasznosnak vélte
Asztalfoglalás nélkül tértünk be baráti társasággal a Kemencés étterembe. Kedves és gyors volt a kiszolgálás. Gyorsan hozták a finom, friss és ízletes ételeket és jól is laktunk. Egyetle dolog volt, ami nem tetszett: Rendes borravalót adtam a pincérnek, aztán, mikor elszámoltunk a barátokkal, akkor látom az étlapon, hogy ők már belekalkulálták az áraikba a szervizdíjat.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Barokk Hotel Promenád
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.01.16. - 2019.05.31.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.30. - 2020.01.16.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2019.12.31.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
Akár 1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.04. - 2019.03.15.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés ajándékkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, nasi csomaggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.11.10.
Kristály Imperial Hotel
Tata
Akár 1 éjszaka 22.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, korai érkezéssel és késői távozással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2019.03.01.

Szállodák Zirc környékén
Prémium Hotel Panoráma Zirc
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Zirc
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hunguest Hotel Pelion  Zirc
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Kemencés Étterem ZircX