8420 Zirc, Szarvaskút

1. helyezett a 14 zirci étterem közül
1. helyezett Közép Dunántúlon - 765 étterem közül
Így is ismerheted: Szarvaskút Hotel étterme

szálláshely étterme
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Tárgyaló terem - max. 30 fő
Szervízdíj:
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Kemencés Étterem Zirc bemutatkozása

A kényelem és kikapcsolódás mellett ismerje meg az év minden napján nyitva tartó a la carte éttermünk által nyújtott örömöket is. Barátságos környezetben, udvarias és figyelmes kiszolgálás mellett kóstolhatja meg hazánk és a környék jellegzetes ízeit. Tovább >>

Étlapunkon megtalálja a jellegzetes magyar konyha és tájjellegű vadételek mellett a nemzetközi és reform ételek széles skáláját, valamint házi készítésű édességeinket is! Az 50 fő befogadására alkalmas elegáns étterem ideális helyszín családi és céges rendezvények megszervezéséhez.

Tavasztól őszig idilli kültéri étkezésre is lehetőség nyílik, hangulatos perceket tölthetnek el szállodánk kerthelyiségében.

A nyári időszakban minden szerdán és szombaton grill estet tartunk teraszunkon. Az inycsiklandó grill ételeket a panziós ellátást választó Vendégek és az a la carte étkező Vendégek is egyaránt élvezhetik.

Kemencés Étterem Zirc képei

Szállások Zirc városában
Wellness csomagok Zirc városában

Kemencés Étterem Zirc vélemények

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Egy nagy kirándulás után tértünk be sokadszorra az étterembe. Bármikor, ha erre kirándulunk ezt a remek helyet meglátogatjuk. Most is, ahogyan korábban, bármikor, remek volt minden. A vendégfogadás, a kiszolgálás első osztályú. Az ételek kiválóak és a nagy vendégforgalom ellenére egész gyorsan elkészültek. A késői ebéd után még maradtunk a hotelben egy wellness és egy nagy séta erejéig.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Egy hosszú túra után tértünk be ismét az étterembe, nagyon finom ebédet fogyasztótunk el a párommal..
Veszprém
Zirc

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Késői vasárnapi ebédre tértünk be a Zirc külterületén található étterembe. Kedvesen fogadtak bennünket, pedig már sok vendéget kiszolgáltak. A felszolgáló kedves volt, az ételek aránylag gyorsan hozzánk kerültek és frissek, ropogósak voltak. Hát így kell ezt csinálni! Azt hiszem kölcsönösen tiszteltük egymást, így hamarosan újra meg fogunk jelenni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem kívülről átlagos. . . . viszont a belsőt látni kell: klimatizált, ízlésesen berendezett, kedves személyzet, külön gyermek játszósarok kialakítva. Ebédelni térünk be a családommal, az ételek árai 2-3 ezer ft körül mozognak, viszont különlegesek és finomak! Mi fácánlevest és frissensülteket, desszertnek Rákóczi túróst fogyasztottunk.
Tatabánya

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Ez az étterem a Szarvaskút Hotel étterme. Két bejárata van , a szálloda felől és kívűlről. Bentről pincehelyiségnek néz ki, de nem az. Korábban megszálltunk itt 10 éve, akkor nem tetszett. Most inkább csülkös ételek vannak. A gyorsaság ráérős ( 40 perc volt az étel kihozatala ) de a végtermék gusztusos, szépen díszített, és laktató.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
A bakonybéli csillagdában voltunk, már előre kinéztem: ide betérünk a látogatás után. Sejthető volt, sokan lesznek, megérkezett a tavasz, kirándulóidő, hírlik - mondják: lassan kezd több pénze lenni az embereknek, többet is költünk mint korábban - ez jó, ha tényleg így van. A bejáratnál ki van írva, ott várjon a kedves vendég, mindjárt jön egy munkatárs, aki megmutatja, hova üljön.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27.
Évek óta rendszeresen felkeressük az éttermet mert fantasztikus az étel és a kiszolgálás. Gyönyörű környezetben nagyon finom kemencés ételeket ehetünk. Mindíg friss meleg sőt forró ételeket kapunk mindezt kedves gyors kiszolgálással fűszerezve! ! ! Lehetőség van hűvös hangulatos teraszon fogyasztani az ételt. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a fantasztikus éttermet!

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Az oldal ajánlása alapján választottam a helyet amelynek meglátogatása egy téli napra február 17-re esett. Az esemény apropóját egy elő születésnapi ebéd adta. Takarított ,térkövezett járdán vezetett fel az út az étteremhez amelyből átjárás nyílik a hotelre. Az étteremből messze a távolba látni megcsodálva ezzel a téli Bakonyi tájat.

lolly TOP egyébhely értékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Imádom ,szuper hamarosan újra megyek ha meghív valaki;)Gombás ételek vadak ,magyaros ízek hagyományos konyha. . Ilyennek szeretjük a Bakonyt. Rántott laskát ettem rizzsel legutóbb is,mert nagyon szeretem és van hogy nem kívanok nehéz ételt vagy húst enni,de a rántott hús is óriás(férfias) adag volt annak aki azt ette,sőt cigánypecsenye is bányász adag;) Éhesen menjetek mert másképp nem fogod bírni gyomorral.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szállóvendégként gyakran vacsoráztunk, vagy tértünk be egy-egy desszertre és forró italra a szálloda melletti étterembe. Mindig fontos az első benyomás: itt, kellemes összhangja a színeknek, a fehér függönyös ablakok, boltívek, zöld dekoráció, és a terem végében egy kandalló. A választék mindig széles volt, magyaros, vegetárius, vadételek, többféle változatos köret és saláták, sütemények.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 12.400 - 15.400,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.12.20.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.26. - 2021.01.25.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn és infra szauna használattal, fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.04.05.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés Valentin-vacsorával, romantikus túravezetéssel, Valentin-kvízzel, szabadidős lehetőségekkel, játszósarok és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 19.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.28.
Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 36.120,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 26.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.04.01.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
2-3 éjszaka 41.600,-Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.29. - 2020.06.14.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.27. - 2021.01.25.
Erdőalja Vendégház
Jásd
Dorina Wellness Apartman

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
Hotel Wellamarin Zirc
Hunguest Hotel Pelion  Zirc
Senior ajánlat (min. 3 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Kemencés Étterem ZircX