petogbi

petogbi adatlapja

Regisztráció2016.03.15
Utoljára itt2020.02.13

Kiváló 2016. március 15.gyerekekkel járt itt
A szállás messzemenőkig kitűnő volt a családi szobában.Az ellátás szintén csak dicsérni lehet.A személyzet és a hozzáállásuk kitűnő volt!Ajánlani tudom mindenkinek és ajánlom is!
Kiváló 2018. október 17.a párjával járt itt
A szálloda tele volt,ami nem véletlen a lakosztályban kaptunk helyet az unokánkkal!Csodálatos a szoba a felszerelés,kilátás!!!A wellness is szép és kiváló a vizek hőfoka!Az étteremben csupa finom étel.Mindenkinek csak ajánlani tudom és ajánlom is!Nagyon bízom benne,hogy eljutunk még ide!
Felhasználó fényképei:
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom Esztergom - Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom Esztergom -
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Kétszer voltunk a szállodában,egyszer a feleségemmel,másodszor az unokákkal.A szálloda az ételek a személyzet,a wellness minden kiváló!A Dunára néző szoba csodálatos,de a másik is nagyon jó.A szoba felszerelése is mindent kielégít!Csak szépeket tudunk mondani!!!Biztosan elmegyünk még,ahogy tudunk!
Felhasználó fényképei:
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád -