picipotty

picipotty adatlapja

Regisztráció2018.05.31
Utoljára itt2018.05.31

2018. május 31.családjával járt itt
Személyzet előtt le a kalappal, karácsonykor voltunk, és történt egy tűzriadó próba, azonnal kezelték a helyzetet. Szállás foglalásnál az ügyintéző hölgy is maximálisan kedves és korrekt volt. A szobákban a kényelem egy két + 1fő esetén nem igazán megoldott. Sajnos a pótágy nem volt kényelmes, sőt. . . többször összecsuklott.
Kiváló 2018. május 31.családjával járt itt
Fantasztikus. Családommal többször jártunk itt, mindig nagyon jól érezzük magunkat. A wellness részleg tökéletes, esetleg egy kültéri medence tehetné még teljesebbé, de így is maximális. Az ár kicsit magas, mindenképp többször mennénk egy évben ha kevesebb lenne, vagy több akciós csomagok hirdetnének.
2018. május 31.barátokkal járt itt
NAgyon tetszett, a szobaservice kimagasló, a portaszolgálat tökéletes. Bármilyen felmerülő kérdést azonnal megtudtak válaszolni. Az elhelyezkedés nem is lehetne jobb, 2,5 kmre van az autópálya is a sétáló utca is. A bejáratnál a vízelvezető miatt picit körültekintőbben kell kiállni a parkolóhelyről de ez nem akkora probléma, de érdemes rá figyelni.