Pinczés

Pinczés adatlapja

Regisztráció2016.08.29
Utoljára itt2017.07.10

Átlagos 2017. február 27.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen, jó adottságokkal átlagos minőségű hotel. Páratlan mikroklíma várja a Sopronba látogatót az augusztusi nagy melegben. Elfogadható a hőmérséklet, viszonylag alacsony páratartalom mellett. A hegyekben árnyékban kifejezetten jól lehet létezni, sportolni a legmelegebb hónapokban is az átlagosnál intenzívebben mozog a levegő.
2017. április 10.a párjával járt itt
Magyarországon nem voltam még ***** szállodában de tapasztalt szállodázó vagyok ezért nagy várakozással érkeztünk a Divinusba. A hotelt ajánlás alapján választottuk, amit nem bántunk meg. A megérkezést megfelelő kép kísérte exkluzív épület a Nagyerdő szélén jó környezetben közel a városi fürdőhöz, állatkerthez, stadionhoz.
2017. április 10.barátokkal járt itt
Szép nyugodt csendes hely a Falk Miksa utca a környezetbe illő vendéglő vagy talán inkább bistro a Caffe Picard. Hangulatos tiszta belső környezet vár ott bennünket, udvarias kiszolgálás mellett. A menü keltette fel az érdeklődésemet mert itt a Kossuth tér környékén jellemzően turistákra szakosodott vendéglátás folyik nem igen érvényesülnek a dolgozók ebédigénye.