Piri-Ildi

Piri-Ildi adatlapja

Regisztráció2013.12.22
Utoljára itt2015.10.15

Szörnyű 2014. január 4.a párjával járt itt
Ez a cserszegtomaji kóceráj egy undorító, becsapós, gagyi hely. . . Nem is értem, miért nem záratják be? ? ? ? ! ! ! Míg ott voltunk, kínunkban tudtunk csak nevetni. . . még jó, hogy nem vittük a barátainkat is magunkkal! ! ! Ocsmány egy hely! Jól meg kellene büntetni őket, az biztos! Ennél csak JOBB wellnessek léteznek. . .
Kiváló 2014. december 30.barátokkal járt itt
Már többször volt szerencsénk itt lenni. Nov. végén is itt vacsoráztunk 8 fős baráti társaságunkkal. Fejedelmi lakoma volt! :) A tárkonyos őzragu leves. . . hmmm. . . már ez után alig bírtunk el a második fogással. . . A személyzet kedves volt, mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Ma vissza mentünk a fent említett levest enni, mert az valami.
Kiváló 2013. december 22.a párjával járt itt
Fantasztikus az egész. . . Semmi kifogásolni való nincs, remélem a baráti körünkkel is eljutunk ide. . :) Szép és tiszta szoba, szuper wellness, finom ételek, no és a lovagi torna. . . örök élmény marad! Mindenkinek ajánlom. . . . Nem hiszem el, hogy túl rövid az értékelés. . . mit írjak még? ? ?