Pistibá

Pistibá adatlapja

63 éves világot látott nyugger vagyok.40 éves, nős, 2 gyermektől 5 lanyunoka.
Nagyon sokat utazunk belföldön külföldön egyaránt.Utazásunk során kihagyhatatlan az étterem,mert enni kell!
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Borbarát  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  sportos
Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2016.05.05

Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Talán az első magyarországi " all inclusive" (soft all inclusive) szálloda, ahol már többször voltunk unokáinkkal.Aktív, változatos animációs programok,kiváló konyha minőségi italokkal ( üdítő italok is!) , hatalmas stranddal sok medencével.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy már többször szállodánk vendégei között üdvözülhettük Önöket és, hogy elégedettek voltak animációs programjainkkal illetve soft all inclusive szolgáltatásunkkal is.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!
Szívélyes üdvözlettel Bükfürdőről: a Greenfield HotelGolf & Spa csapata.
2016. május 11., Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
A leírásban feltüntetett dolgok, pl zenekar (nem cigányzene volt, hanem sokkal kellemesebb igazi szalon zenekar, szuper hangulattal! ) és az idegenforgalmi adó is változott. Ezen kívül csak szuperlatívuszokban lehet beszélni a látott és megtapasztalt dolgokról. Minden szempontból minőségi hely! Igazi szilveszteri- újévi ünnep volt!
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
Tetszettek a programok és a programok alatt az "ellátás"! A szolgáltatás nagyon magas szintű volt! Szuper konyha! A szilveszteri vacsorán a jó hangulat, remek zenekar mellett a "korlátlan ital fogyasztás" Magyarország-on szerintem egyedülálló! Még a külföldi "all inclusive" ellátások színvonalát is magasan felülmúlja!