Forster Vadászkastély és Szálloda Bugyi

Forster Vadászkastély és Szálloda Bugyi képei

Forster Vadászkastély és Szálloda  Bugyi

Forster Vadászkastély és Szálloda Bugyi vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
Nagyon jól éreztük magunkat a szálláshelyen! A személyzet barátságos, a szoba kellemes, a környezet megnyugtató és rendezett. A reggelinél sajnos voltak kisebb hiányosságok ( a tojás és a virsli hideg volt, a gyümölcslé vizes ), de bőséges választék volt, így végül nem maradtunk éhesek! A csárdában a vacsora bőséges, ízletes. Megyünk még a Forsterbe!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Tökéletes pihenést biztosító szállás, csodás környezetben, jó levegő, kis állatparkkal az udvaron. A szoba tágas, nagy terasz tartozik hozzá, az ágy kényelmes, tv és hűtő is rendelkezésre áll. A csárdában kitűnő reggelit kaptunk, frissen készítették kívánságunkra a tojást, remek a kávé, kedves, készséges a személyzet.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Nagyon szép helyen töltöttünk a szilvesztert. A szolgáltatások első osztályúak, az ételek bőségesek, ízletesek voltak nagyon étvágygerjesztően tálalva. A személyzet kedves, segítőkész és udvarias! A szoba tiszta bár egy kicsit szűkös. Az egyébként remek programok kicsit unalmasra sikerültek "hála" a kritikán aluli ceremóniamesternek.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Tetszettek a programok és a programok alatt az "ellátás"! A szolgáltatás nagyon magas szintű volt! Szuper konyha! A szilveszteri vacsorán a jó hangulat, remek zenekar mellett a "korlátlan ital fogyasztás" Magyarország-on szerintem egyedülálló! Még a külföldi "all inclusive" ellátások színvonalát is magasan felülmúlja! ( a szokásos bor és több fajta sör mellett pl.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Második alkalommal jártam itt. Most március 15-17-i hétvégére vettünk párommal egy programokkal ötvözött hétvégét. Kutyabarát szálloda és ezt ki is használtuk. Rendkívül szép 3 nap lehetett volna, ha az idő nem dolgozik ellenünk. A szállás tiszta és tágas volt, wifi tökéletes és a személyzet készséges, rugalmas. Programunkban volt egy pálinka- és borkóstolás.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 1.
Csodálatos szilvesztert töltöttünk a Forster vadászkastélyban!
Szép szálloda, tiszta és tágas szoba, gyönyörű környezet.
Az ételek bőségesek, ízletesek voltak. A négy nap alatt nem hagytak
unatkozni, folyamatosak voltak a jobbnál-jobb programok.
Nagyon jól éreztük magunkat, biztos, hogy még visszatérünk!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Jó volt az elhelyezés, kiválló volt az ellátás, a program és a koszt. A WiFi a szobánkban (szerencsére) csak gyengén volt fogható, ezért számos programban részt vettünk és sokat sétáltunk.
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Kedves fogadtatásban volt részünk. Egy nagyon szép környezetben lévő Hotelben voltunk négy napon át, melybe a szilveszter este is beletartozott, ahol megtapasztalhattuk, hogy az ott dolgozó emberek milyen készségesek, mennyire megtesznek mindent a vendégekért, hogy jól érezhessék magukat. Naponta különböző programokban lehetett részt venni, melyekben jópofa, szórakoztató játékos vetélkedők is voltak.
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Csodálatos környezet, pazar szolgáltatás, udvarias, segítőkész alkalmazottak.
az ellátás és az ételek nagyon jók voltak.
negatívum: szilveszterkor túl zsúfolt volt a rendezvényterem,szűk volt a mozgástér.
a mosdóban hiányzott a folyékony szappan.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Mindennel meg voltunk elégedve, de egy kicsit zsúfolt volt a szilveszteri gálavacsora vendégserege. Alig lehetett közlekedni az asztalok között, pláne a vacsora ideje alatt. A felszolgáló személyzet bravúros egyensúlyozással tálalta a vacsorát minden elismerésünk nekik. Persze ez nem rontotta a színvonalat. Másodszor voltunk itt és nem utoljára.

Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.417 - 12.517,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 26.983 - 64.670,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 16.200,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2020.12.17.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.552 - 15.016,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
Érvényes: 2022.01.02-ig
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.560 - 10.071,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.08-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.232,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.413 - 20.981,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.16-ig
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 9.903,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Bugyi környékén
Royal Club Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)

BugyiX