Forster Vadászkastély és Szálloda Bugyi

Forster Vadászkastély és Szálloda Bugyi képei

Forster Vadászkastély és Szálloda  Bugyi

Forster Vadászkastély és Szálloda Bugyi vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Tökéletes pihenést biztosító szállás, csodás környezetben, jó levegő, kis állatparkkal az udvaron. A szoba tágas, nagy terasz tartozik hozzá, az ágy kényelmes, tv és hűtő is rendelkezésre áll. A csárdában kitűnő reggelit kaptunk, frissen készítették kívánságunkra a tojást, remek a kávé, kedves, készséges a személyzet.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Nagyon szép helyen töltöttünk a szilvesztert. A szolgáltatások első osztályúak, az ételek bőségesek, ízletesek voltak nagyon étvágygerjesztően tálalva. A személyzet kedves, segítőkész és udvarias! A szoba tiszta bár egy kicsit szűkös. Az egyébként remek programok kicsit unalmasra sikerültek "hála" a kritikán aluli ceremóniamesternek.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Tetszettek a programok és a programok alatt az "ellátás"! A szolgáltatás nagyon magas szintű volt! Szuper konyha! A szilveszteri vacsorán a jó hangulat, remek zenekar mellett a "korlátlan ital fogyasztás" Magyarország-on szerintem egyedülálló! Még a külföldi "all inclusive" ellátások színvonalát is magasan felülmúlja! ( a szokásos bor és több fajta sör mellett pl.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Második alkalommal jártam itt. Most március 15-17-i hétvégére vettünk párommal egy programokkal ötvözött hétvégét. Kutyabarát szálloda és ezt ki is használtuk. Rendkívül szép 3 nap lehetett volna, ha az idő nem dolgozik ellenünk. A szállás tiszta és tágas volt, wifi tökéletes és a személyzet készséges, rugalmas. Programunkban volt egy pálinka- és borkóstolás.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 1.
Csodálatos szilvesztert töltöttünk a Forster vadászkastélyban!
Szép szálloda, tiszta és tágas szoba, gyönyörű környezet.
Az ételek bőségesek, ízletesek voltak. A négy nap alatt nem hagytak
unatkozni, folyamatosak voltak a jobbnál-jobb programok.
Nagyon jól éreztük magunkat, biztos, hogy még visszatérünk!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Jó volt az elhelyezés, kiválló volt az ellátás, a program és a koszt. A WiFi a szobánkban (szerencsére) csak gyengén volt fogható, ezért számos programban részt vettünk és sokat sétáltunk.
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Kedves fogadtatásban volt részünk. Egy nagyon szép környezetben lévő Hotelben voltunk négy napon át, melybe a szilveszter este is beletartozott, ahol megtapasztalhattuk, hogy az ott dolgozó emberek milyen készségesek, mennyire megtesznek mindent a vendégekért, hogy jól érezhessék magukat. Naponta különböző programokban lehetett részt venni, melyekben jópofa, szórakoztató játékos vetélkedők is voltak.
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Csodálatos környezet, pazar szolgáltatás, udvarias, segítőkész alkalmazottak.
az ellátás és az ételek nagyon jók voltak.
negatívum: szilveszterkor túl zsúfolt volt a rendezvényterem,szűk volt a mozgástér.
a mosdóban hiányzott a folyékony szappan.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Mindennel meg voltunk elégedve, de egy kicsit zsúfolt volt a szilveszteri gálavacsora vendégserege. Alig lehetett közlekedni az asztalok között, pláne a vacsora ideje alatt. A felszolgáló személyzet bravúros egyensúlyozással tálalta a vacsorát minden elismerésünk nekik. Persze ez nem rontotta a színvonalat. Másodszor voltunk itt és nem utoljára.

Bugyi
4 nap/3 éjszaka 32.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágással, borospince látogatással, lovaskocsikázással, retró bulival, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tombolával, tűzijátékkal,
2019.12.29. - 2020.01.01.
Érvényes: 2020.11.22-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 12.960,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022 - 16.155,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.22-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 18.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Bugyi
Akár 1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas kocsikázással, borospince látogatással és borkóstolással
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Bugyi környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

BugyiX