pmarci

pmarci adatlapja

Regisztráció2014.10.08
Utoljára itt2017.01.24

Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Tiszta ,rendezett környezet, hangulatos kerthelyiség. A házi bodza szörp valami fenséges. A sörimádóknak kötelező megkóstolni a helyi kézműves "VÁr kávézó" nevű búzasört. A kávézó bejáratánál helyi borokból lehet válogatni, ajándéknak vagy egy romatikus estéhez szinte kötelező megkóstolni.
Felhasználó fényképei:
Várkávézó Szigliget -
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely egy romantikus vacsorához,csak ajánlani tudom.. Kiváló kiszolgálás, az ételek nagyon finomak voltak,az adagok óriásiak. Egyetlen egy negatívum, hogy a rendelt pecsenyéhez grill kolbász volt írva "extraként",ami valójában egy sült virsli volt. Ebben a kategóriában nem ezt vártam volna.
Felhasználó fényképei:
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - Bakos Attila Vendéglője Szigliget -
2016. május 12.a párjával járt itt
Hangulatos hely ,kedves kiszolgálás. A marhával töltött pocakot szerettem volna megkóstolni, de elfogyott a marhahúsuk. . . marad a malac és a szárnyas. Ilyen árkategóriájú helyen elvárná az ember ,hogy legyen minden a nem túl hosszú étlapon. Nagyon finom volt a házi készítésű burgonya chips, amit nagy édi pöttyös bögrében szolgálnak fel.