Gyarmati Panzió Veszprém

3,8Kényelem
4,3Szolgáltatás
4,7Étkezés
4,3Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Club Tihany Hotel
14.850 Ft / fő / éj-től félpanzióval

Gyarmati Panzió Veszprém vélemények

Átlagos 2018. június 12.csoporttal járt itt
A szobák 2 ágyasként megfelelőek lennének,vagy 2 gyerekes családnak, de sajnos 4 ágyasként üzemel. A tetőtéri szobában sokszor bevertük a fejünket,(a WC-ben is) ez megelőzendő lehetne, ha az ágyakat másként helyeznék el. A "nappaliban" is van 2 ágy, így a fürdőszoba + WC csak a másik 2 személyen keresztül közelíthető meg.
4Személyzet
3Ár / érték arány
2Kényelem
3Szolgáltatások
4Étkezés
3Elhelyezkedés
2016. május 12.a párjával járt itt
Ár-éték arányban mindenképpen csak ajánlani tudom. A mellék "szárnyban" voltunk elszállásolva, bár a foglalón emeleti "business" szoba szerepelt, de nem hiszem hogy sok mindenben különbözött volna. Ideális szállás, ha beakarod járni a környéket. Tisztaság fogadott, bár az ágyak összetolásakor látszott ,hogy nem alapos a takarítás. Kedves személyzet. 10 perc alatt elérhető a belváros gyalog.
5Személyzet
4Kényelem
5Szolgáltatások
5Elhelyezkedés
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
2015. január 19.a párjával járt itt
Egy családi esemény kapcsán kerültünk a panzióba, barátságos emberek fogadtak,de eljönnünk "önállóan" kellett. Az étteremben finom vacsorát rendelhettünk, csak azért kellett várnunk rá, mert éppen egy nagy csoport volt náluk. A tisztaság, felszereltség éppen megfelelt az elvárásainknak, hiszen csak aludni mentünk oda.
Nem éreztük magunkat "idegenül", igazi panziós hangulat volt.
4Személyzet
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Könnyen megközelíthető, gyalog egy órás kényelmes sétával a vár és környéke elérhető. A személyzet barátságos és udvarias. A konyhájuk kiváló. Zárt parkolóval és udvarral rendelkeznek. Gyermekes családoknak is bátran ajánlom, csúszda, hinta, homokozó és egy kis faházat vehetnek birtokba a gyerekek.
5Személyzet
5Tisztaság