Vár Kávézó Szigliget
8264 Szigliget, Kisfaludy u. 26.

Vár Kávézó Szigliget a térképen

Wellness csomagok Szigliget városában

Vár Kávézó Szigliget vélemények

boogi TOP étteremértékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Nekem tetszik a hely hangulata, a kilátás, a mosolygós felszolgálónő. Finom a kávé. A sütik és a fagyi hatalmas adagok, szintén finomak. Jó helyen van, a várhoz innen indulsz el a parkolóból. Ha erre jársz, térj be, egész évben nyitva van. Gyerekeknek játék lehetőség. Még 75 karaktert kellene írnom, de csak magamat ismételném. Jó hely, próbáld ki te is, ha erre jársz.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Szept. végen is teli hangosan üvöltöző német nyugerekkel. . Feláll a hátamon a nem létező szőr. . Rém zavaró ,majdnem otthagytam de mivel elég kávé függők vagyunk és aznap nem nagyon ittunk muszáj volt kibírni. . Meg muszaj volt megkostolni a fagyit mert rámbeszelte valaki. . na jo legyen. .

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Igazi kézműves fagylalt, a maga egyszerűségével. Óriási sor, de mindenki vár türelmesen. Csak az van benne ami belevaló és nagyon nagy adagok. A választék sokszínű, gyümölcsösek, hagyományosak, érdekességek (levendulás fehér csokoládé), sósak (sós pisztácia). A sütemények amik paleók, nagyon ízletesek (valami Móni készíti őket, aki nem véletlenül lett nagyon felkapott), nincs nagy választék de azok felső kategóriásak.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Aki a valódi kézműves fagylaltot szereti minden tartósító szer nélkül és csak is kizárólag természetes alapanyagokból készült fagylaltot szereti feltétlen kóstolja meg. Igaz egy kicsit drágább a megszokott fagylaltoktól de az ízvilág kárpótol bennünket. Nagy melegben különös képen ajánlani tudom a citromot,biztos elveszi mindenki szomját,de minden gyümölcsös az igazi gyümölcs ízt adja vissza.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Ezt a kézműves fagyit aki nem probálta, nem tudja mi a fagyi szó jelentése. Évek óta járok csak a fagyiért és a minőségi kávéért és házi szörpökért ide. Ez a nely tényleg a volág közepe.
p.s.NARANCSOS ÉTCSOKI FAGYIT TILOS ITT ENNI, AZT CSAK ÉN EHETEK, ANNYIRA "ROSSZ",NE IS PRÓBÁLD KI, MERT ROSSZUL LESZEL TŐLE....én meg a hiányától.

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. december 13.
Ha a várat látogatjuk meg, akkor ezt a kávézót nem szabad kihagyni, mert olyan fagyit kapni, amit igen kevés helyen, ha egyáltalán. Minden fagyi friss gyümölcsökből és más természetes összetevőkből készül, még aznap reggel. Mi kiültünk a teraszra természetesen, hogy a csodálatos panorámában is gyönyörködhessünk közben.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
Az itt olvasottak alapján kerestük fel ezt a helyet. A 'tágabb' családdal nyaraltunk Szigligeten. Az utolsó előtti pillanatban derült ki, hogy születésnapot is 'kell' ünnepelni. Torta is kell. . . Az idő rövidsége miatt nem nagy reményekkel, de megpróbáltuk. Az itt tapasztalt segítőkészség és hozzáértés szinte elképesztett - sajnos a Balaton környéki egyéb intézményekre nem ez a jellemző.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Mi is az interneten megjelent cikk alapján tértünk be, ha már ott jártunk. :D Csak annyiba csalódtunk, hogy a cikkel ellentétben nem volt fél adag fagyi, és gondolom épp a cikk miatt ez jó előre ki is van írva. Ezt csak azért fájlaltuk, mert így nem tudtuk mind az összes frenetikus ízt végigkóstolni.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kávézó egy nagy gesztenyefa alatt található, nyáron kellemes árnyét ad. A fagyi mennyei, a gyümölcs fagyi gyümölcsből készül és még véletlenül sem "ízű" porból. Nem gombócos hanem kent fagyi, egy adag 6 dkg. Remek kézműves süteményeket is ehetünk itt, és hozzá gyümölcsből készült már-már koktélra emlékeztető szörpöket és limonádékat ihatunk, a pohár telerakva mindenféle idény gyümölccsel.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meseszép hely , gyönyörű kilátással, itt minden együtt van amire egy pihenni vágyónak szüksége lehet :) Nincs jobb dolog mint meginni egy isteni frissítő limonádét, egy hatalmas gesztenyefa hűs árnyékában, miközben gyönyörködhetünk a Balaton kéklő vízének szépségében. Isteni a fagyi és nem lehet ellenállni a különleges és mennyei süteményeknek sem.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.04.30.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.430,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Szécsényi Apartman
5 nap/4 éjszaka 5.500 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2020.04.30.
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2019.12.08. - 2021.01.02.
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2020.02.29.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, ajándék emlékfotóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.06. - 2019.12.22.
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 18.800 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.05.15. - 2020.08.31.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.04.30.
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.21. - 2020.01.05.
Hotel Erzsébet
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2020.01.31.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
8 nap/7 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.22. - 2020.11.01.

Szállodák Szigliget környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Szigliget
Hotel Yacht Wellness & Business Szigliget
Hotel Wellamarin Szigliget
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

Vár Kávézó SzigligetX