Vár Kávézó Szigliget

4,9Hangulat
4,7Ár / érték
4,9Tisztaság
Népszerű szállások a környéken
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
2021.08.24-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
142.800 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Végre wellness all inclusive ellátással
Végre wellness all inclusive ellátással
2021.12.22-ig
133.950 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Vár Kávézó Szigliget vélemények

Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2020. november 3.a párjával járt itt
Fáradtan érkeztünk a kávézóba. Kényelmes szabadtéri asztalt kaptunk napernyővel egy hatalmas diófa alatt. Azonnal érkezett egy fiatalember és felvette a rendelést kávéra, teára, üdítőre. A csészék nagyon szépek tiszták voltak a kávé pedig isteni. Kaptunk cukrot, édesítőt, tejet és kis süteményt is.
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márNépszerű író - 32 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. november 5.a párjával járt itt
Nekem tetszik a hely hangulata, a kilátás, a mosolygós felszolgálónő. Finom a kávé. A sütik és a fagyi hatalmas adagok, szintén finomak. Jó helyen van, a várhoz innen indulsz el a parkolóból. Ha erre jársz, térj be, egész évben nyitva van. Gyerekeknek játék lehetőség. Még 75 karaktert kellene írnom, de csak magamat ismételném.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 19.családjával járt itt
Szept. végen is teli hangosan üvöltöző német nyugerekkel. . Feláll a hátamon a nem létező szőr. . Rém zavaró ,majdnem otthagytam de mivel elég kávé függők vagyunk és aznap nem nagyon ittunk muszáj volt kibírni. . Meg muszaj volt megkostolni a fagyit mert rámbeszelte valaki. . na jo legyen. .
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
Vár Kávézó Szigliget - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 9.barátokkal járt itt
Igazi kézműves fagylalt, a maga egyszerűségével. Óriási sor, de mindenki vár türelmesen. Csak az van benne ami belevaló és nagyon nagy adagok. A választék sokszínű, gyümölcsösek, hagyományosak, érdekességek (levendulás fehér csokoládé), sósak (sós pisztácia).
4Tisztaság
Kiváló 2017. július 12.a párjával járt itt
Aki a valódi kézműves fagylaltot szereti minden tartósító szer nélkül és csak is kizárólag természetes alapanyagokból készült fagylaltot szereti feltétlen kóstolja meg. Igaz egy kicsit drágább a megszokott fagylaltoktól de az ízvilág kárpótol bennünket.
Vár Kávézó Szigliget - Étel/italVár Kávézó Szigliget - Étel/ital
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Ezt a kézműves fagyit aki nem probálta, nem tudja mi a fagyi szó jelentése. Évek óta járok csak a fagyiért és a minőségi kávéért és házi szörpökért ide. Ez a nely tényleg a volág közepe. p. s. NARANCSOS ÉTCSOKI FAGYIT TILOS ITT ENNI, AZT CSAK ÉN EHETEK, ANNYIRA "ROSSZ",NE IS PRÓBÁLD KI, MERT ROSSZUL LESZEL TŐLE. . . .
Vár Kávézó Szigliget - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 189 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 13. járt itt
Ha a várat látogatjuk meg, akkor ezt a kávézót nem szabad kihagyni, mert olyan fagyit kapni, amit igen kevés helyen, ha egyáltalán. Minden fagyi friss gyümölcsökből és más természetes összetevőkből készül, még aznap reggel. Mi kiültünk a teraszra természetesen, hogy a csodálatos panorámában is gyönyörködhessünk közben.
Kiváló 2016. augusztus 30.családjával (gyerekekkel) járt itt
Az itt olvasottak alapján kerestük fel ezt a helyet. A 'tágabb' családdal nyaraltunk Szigligeten. Az utolsó előtti pillanatban derült ki, hogy születésnapot is 'kell' ünnepelni. Torta is kell. . . Az idő rövidsége miatt nem nagy reményekkel, de megpróbáltuk. Az itt tapasztalt segítőkészség és hozzáértés szinte elképesztett - sajnos a Balaton környéki egyéb intézményekre nem ez a jellemző.
4Hangulat
Kiváló 2016. július 30.családjával (gyerekekkel) járt itt
Mi is az interneten megjelent cikk alapján tértünk be, ha már ott jártunk. :D Csak annyiba csalódtunk, hogy a cikkel ellentétben nem volt fél adag fagyi, és gondolom épp a cikk miatt ez jó előre ki is van írva. Ezt csak azért fájlaltuk, mert így nem tudtuk mind az összes frenetikus ízt végigkóstolni.
4Kiszolgálás
Kiváló 2016. július 9.családjával (gyerekekkel) járt itt
A kávézó egy nagy gesztenyefa alatt található, nyáron kellemes árnyét ad. A fagyi mennyei, a gyümölcs fagyi gyümölcsből készül és még véletlenül sem "ízű" porból. Nem gombócos hanem kent fagyi, egy adag 6 dkg. Remek kézműves süteményeket is ehetünk itt, és hozzá gyümölcsből készült már-már koktélra emlékeztető szörpöket és limonádékat ihatunk, a pohár telerakva mindenféle idény gyümölccsel.
18 értékelés / 2 oldalon