ProNote

ProNote adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2015.07.14

Kiváló 2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk el két ötévessel, és két kamasszal a bikali élménybirtokon. Nagyon jól éreztük magunkat, annak ellenére,hogy nem volt számunkra ismeretlen sz élménybirtok. Mi szerettük, hogy reggel/ este sétálnunk kellett az étterembe, a fürdőházba. A kicsiknek élményt jelentett az állat simogató, a lovagi játék, a mézeskalács készítés.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nyáron töltöttünk itt egy hetet, három és fél éves kislányunkkal. Tarottunk tőle, hogy majd unatkozni fogunk, de nem így történt. A szoba kényelmes és tiszta, a személyzet nagyon kedves és türelmes. Az étel bőséges és változatos volt, a wellnes részleg pedig páratlan. . mindenkinek ajánlom Abdult és a hamam szeánszokat, nekünk egy életre szóló élményt jelentettek!
Kiváló 2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában, és csoda jól éreztük magunkat! A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, a szobánk tiszta, a wellness nem túlzsúfolt, és rendben tartott. A konyha erősen magyaros (töltött káposzta, marhahúsleves, pörkölt), de nagyon ízletes, finom. (Bár a választék kicsit szűkös.