PsychoH

PsychoH adatlapja

Regisztráció2013.12.29
Utoljára itt2013.12.29

Kiváló 2013. december 29.családjával járt itt
Sokszor voltam ott, már régóta szemezgettem a hellyel főleg az ételkülönlegességei és a steakjei miatt voltam kíváncsi a helyre. Nem csalódtam benne. Az ételek igényesek, és tényleg kiváló minőségűek. A hús sosem volt száraz, az adagok nagyok. Ugyan nem a legolcsóbb de azért a pénzért tényleg azt kapja az ember amit vár, bár sajnos újonnan a köreteket külön számolják.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Eddig kétszer vettem ott süteményt és nem csalódtam. Igaz nem olcsó viszont hihetetlenül finom és rendkívül dekoratív minden süteményük. Ami ott található az már igazi művészet. Én a Mammut melletti cukrászdában voltam, barátnőmmel. Hihetetlenül nyálcsorgató a kínálat.
2013. december 29.a párjával járt itt
Két alkalommal jártam ebben az étteremben, mind kétszer ugyanazt a 2 személyes tálat rendeltük. Alapvetően finom volt, de azért hagy maga után kívánnivalót. A marhahús nagyon rágós volt, viszont a köret, a bab, a szósz amit adtak hozzá, finom volt, a csirke szintén kellemesen ropogós volt. Maga a hely kialakítása nagyon hangulatos, új építésűnek tűnik.