Buffalo Steak House Budapest
1201 Budapest, Török Flóris u. 217.

Buffalo Steak House Budapest a térképen

különterem - max. 30 fő
Visa, EC/MC
Heineken

Buffalo Steak House Budapest bemutatkozása

Ha nyomasztja a város hangulata, jöjjön el a vadnyugatra!

Egy filmforgatás szünetében a Niagara-vízesés közelében fekvő Buffalo város szélén, egy hangulatos western étteremben vacsoráztunk a családdal. Azon törtük fejünket milyen ajándékot ... Tovább >>
Ha nyomasztja a város hangulata, jöjjön el a vadnyugatra!

Egy filmforgatás szünetében a Niagara-vízesés közelében fekvő Buffalo város szélén, egy hangulatos western étteremben vacsoráztunk a családdal. Azon törtük fejünket milyen ajándékot vigyünk haza.

Úgy döntöttünk, hogy hazavisszük az étterem ötletét.

Az elhatározást tett követte, kerestünk egy megfelelő, a városközponttól kieső helyet és teljesen felújítottunk, berendeztünk egy western hangulatú éttermet. Kerestünk kiváló szakácsokat, udvarias felszolgálókat és megnyitottuk Budapesten a Buffalo Steak House éttermet.

Az előzékeny kiszolgálás, az ízletes ételek a legkiválóbb magyar borászok borai biztosítják, hogy vendégeink felhőtlenül érezzék magukat.

Buffalo Steak House Budapest képei

Buffalo Steak House Budapest vélemények

gyerekek TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fiam 20 éves lett, ezt az évfordulót szerettük volna megünnepelni egy olyan helyen, olyan kajával amit Ő nagyon szeret. Nem csalódtunk, fogadtatás kedves volt, a kerthelységben foglaltunk asztalt 6 főre. Kiszolgálás figyelmes, hibátlan volt, és gyorsan megkaptuk a rendelésünket. Adagok bőségesek, finomak voltak, szószok is nagyon ízletesek, ezért előre nem is mertünk desszertet rendelni.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A napokban baráti társaságban azt találtam mondani, hogy húsételhez kell jutnom gyorsan. Nagyon éhes voltam. Barátnőm hamar telefonált és hétköznap lévén, nem kimondottan vacsora időben jártunk, így volt szabad asztal is. Western környezetben, nagyon figyelmes és gyors kiszolgálással kaptuk meg az estebédünket.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már az étteremben, annak ellenére, hogy nekünk eléggé kiesik helyileg. Az ételek finomak, bár a grillekre szerintem az olaj tizede is elég lenne. Kellemes a hely berendezése, és viszonylag szeparáltak az asztalok, így egy kellemes baráti beszélgetésre is kiváló. Az adagok igen nagyon, főleg a tálak és finomak. Persze semmi extra, de jó.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A feleségem születésnapjára foglaltam itt asztalt. Mivel még előtte soha nem voltunk itt, gondoltam egy meglepetésebédnek jó lesz. Több helyen is utánanéztem, de nagyon kevés negatív kritikát kapott. És nekünk sem okozott csalódást. A kiszolgálás gyors volt, még akkor is, amikor tele volt az étterem.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Sajnos nem igazán volt jó az étel. A mennyiség a minőség rovására ment nekem az a véleményem, főleg a steak téren.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
Nagyon szimpatikus a hely,nem túl nagy,nem is kicsi,igazi western stílusú. Az ételek nagyon jók,a burritót nem ajánlom,mert rengeteg hagyma van benne,hús viszont nagyon kevés. Amit a többiek ettek az bőséges volt,ízletes,a zöld köretek pedig kiválóak. Az italok drágák,de összességében nem drága hely tekintve az adagokat.

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 2.
Másodszor tértünk be a családommal mert az első alkalomnál tudtuk ide érdemes vissza jönni. Most nem volt semmi alkalom csupán egy meleg ebédre vágytunk. Hét fős családunk mindegyike más igényekkel érkezett általában húsevők a köret nem fontos, és anélkül is elegendő minden adag a mártások szószok egyedülállóan finomak. A kiszolgálás figyelmes nem tolakodó.

Nelly81 TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
A párommal ünnepeltünk ebben az étteremben. Korábban nem jártunk még ezen a helyen, de jó értékeléseket olvastam róla, azt hittem ez elég garancia. Sajnos nem így lett. Hatalmasat csalódtunk. Nem tudom, hogy maga a hús, vagy az öntet, esetleg a feltét okozta, de még aznap gyomorrontásunk lett tőle.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Születésnapot ünnepeltünk az étteremben, ahol már többször is megfordultunk korábban. Most a különteremben kaptunk helyet, ahol előre megrendelt bőségtálakat szolgáltak fel svédasztalos formában. Az ételek most is kiválóak voltak, sokféle finomságot megkóstolhattunk. Az adagok bőségesek, pedig nálunk nagy étvágyú a család.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Elég eldugott helyen van az étterem, de ettől függetlenül a berendezés szuper. Az ételek mennyisége pont elég, meleg, jó, hogy lehet a steak-ekhez választani kétféle mártást vagy feltétet, ami az árban foglaltatik. A krumpli rendben van, amíg vártunk az ételre, volt sós perec kirakva. Meglepően keveset fizettünk két steak-ért.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.08.29.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 25.183,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.01.03.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.12.08. - 2019.12.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 14.541,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.12.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 29.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
2019.12.31. - 2020.01.01.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 15.280 - 25.245,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
2019.10.01. - 2019.12.22.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 14.606,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.06.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 21.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Buffalo Steak House BudapestX