Buffalo Steak House Budapest
1201 Budapest, Török Flóris u. 217.

Buffalo Steak House Budapest a térképen

különterem - max. 30 fő
Visa, EC/MC
Heineken

Buffalo Steak House Budapest bemutatkozása

Ha nyomasztja a város hangulata, jöjjön el a vadnyugatra!

Egy filmforgatás szünetében a Niagara-vízesés közelében fekvő Buffalo város szélén, egy hangulatos western étteremben vacsoráztunk a családdal. Azon törtük fejünket milyen ajándékot ... Tovább >>
Ha nyomasztja a város hangulata, jöjjön el a vadnyugatra!

Egy filmforgatás szünetében a Niagara-vízesés közelében fekvő Buffalo város szélén, egy hangulatos western étteremben vacsoráztunk a családdal. Azon törtük fejünket milyen ajándékot vigyünk haza.

Úgy döntöttünk, hogy hazavisszük az étterem ötletét.

Az elhatározást tett követte, kerestünk egy megfelelő, a városközponttól kieső helyet és teljesen felújítottunk, berendeztünk egy western hangulatú éttermet. Kerestünk kiváló szakácsokat, udvarias felszolgálókat és megnyitottuk Budapesten a Buffalo Steak House éttermet.

Az előzékeny kiszolgálás, az ízletes ételek a legkiválóbb magyar borászok borai biztosítják, hogy vendégeink felhőtlenül érezzék magukat.

Buffalo Steak House Budapest képei

Buffalo Steak House Budapest vélemények

gyerekek TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiam 20 éves lett, ezt az évfordulót szerettük volna megünnepelni egy olyan helyen, olyan kajával amit Ő nagyon szeret. Nem csalódtunk, fogadtatás kedves volt, a kerthelységben foglaltunk asztalt 6 főre. Kiszolgálás figyelmes, hibátlan volt, és gyorsan megkaptuk a rendelésünket. Adagok bőségesek, finomak voltak, szószok is nagyon ízletesek, ezért előre nem is mertünk desszertet rendelni.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A napokban baráti társaságban azt találtam mondani, hogy húsételhez kell jutnom gyorsan. Nagyon éhes voltam. Barátnőm hamar telefonált és hétköznap lévén, nem kimondottan vacsora időben jártunk, így volt szabad asztal is. Western környezetben, nagyon figyelmes és gyors kiszolgálással kaptuk meg az estebédünket.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már az étteremben, annak ellenére, hogy nekünk eléggé kiesik helyileg. Az ételek finomak, bár a grillekre szerintem az olaj tizede is elég lenne. Kellemes a hely berendezése, és viszonylag szeparáltak az asztalok, így egy kellemes baráti beszélgetésre is kiváló. Az adagok igen nagyon, főleg a tálak és finomak. Persze semmi extra, de jó.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A feleségem születésnapjára foglaltam itt asztalt. Mivel még előtte soha nem voltunk itt, gondoltam egy meglepetésebédnek jó lesz. Több helyen is utánanéztem, de nagyon kevés negatív kritikát kapott. És nekünk sem okozott csalódást. A kiszolgálás gyors volt, még akkor is, amikor tele volt az étterem.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Sajnos nem igazán volt jó az étel. A mennyiség a minőség rovására ment nekem az a véleményem, főleg a steak téren.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
Nagyon szimpatikus a hely,nem túl nagy,nem is kicsi,igazi western stílusú. Az ételek nagyon jók,a burritót nem ajánlom,mert rengeteg hagyma van benne,hús viszont nagyon kevés. Amit a többiek ettek az bőséges volt,ízletes,a zöld köretek pedig kiválóak. Az italok drágák,de összességében nem drága hely tekintve az adagokat.

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 2.
Másodszor tértünk be a családommal mert az első alkalomnál tudtuk ide érdemes vissza jönni. Most nem volt semmi alkalom csupán egy meleg ebédre vágytunk. Hét fős családunk mindegyike más igényekkel érkezett általában húsevők a köret nem fontos, és anélkül is elegendő minden adag a mártások szószok egyedülállóan finomak. A kiszolgálás figyelmes nem tolakodó.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
A párommal ünnepeltünk ebben az étteremben. Korábban nem jártunk még ezen a helyen, de jó értékeléseket olvastam róla, azt hittem ez elég garancia. Sajnos nem így lett. Hatalmasat csalódtunk. Nem tudom, hogy maga a hús, vagy az öntet, esetleg a feltét okozta, de még aznap gyomorrontásunk lett tőle.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Születésnapot ünnepeltünk az étteremben, ahol már többször is megfordultunk korábban. Most a különteremben kaptunk helyet, ahol előre megrendelt bőségtálakat szolgáltak fel svédasztalos formában. Az ételek most is kiválóak voltak, sokféle finomságot megkóstolhattunk. Az adagok bőségesek, pedig nálunk nagy étvágyú a család.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Elég eldugott helyen van az étterem, de ettől függetlenül a berendezés szuper. Az ételek mennyisége pont elég, meleg, jó, hogy lehet a steak-ekhez választani kétféle mártást vagy feltétet, ami az árban foglaltatik. A krumpli rendben van, amíg vártunk az ételre, volt sós perec kirakva. Meglepően keveset fizettünk két steak-ért.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.863,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.04. - 2019.12.17.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2019.08.24. - 2020.08.24.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.846 - 9.289,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.12.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.413 - 18.509,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.09.30.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.08.24. - 2019.12.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2019.08.25. - 2020.01.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.12.29.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval