Buffalo Steak House Budapest

Buffalo Steak House Budapest
Buffalo Steak House BudapestBuffalo Steak House Budapest
Buffalo Steak House BudapestBuffalo Steak House Budapest

Buffalo Steak House Budapest bemutatkozása

Ha nyomasztja a város hangulata, jöjjön el a vadnyugatra!
Egy filmforgatás szünetében a Niagara-vízesés közelében fekvő Buffalo város szélén, egy hangulatos western étteremben vacsoráztunk a családdal. Azon törtük fejünket milyen ajándékot vigyünk haza.
Úgy döntöttünk, hogy hazavisszük az étterem ötletét.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Buffalo Steak House Budapest vélemények

2055
Kiváló 2024. február 13.egyedül járt itt
Nyilván a legtöbb átlagpolgárba időnként villámként csap bele az érzés, hogy na, de jó lenne egy kis kenguruhúst enni! Kitörni a hétköznapok szürke börtönéből, a disznó, a csirke, a marhahús monoton darálójából, és szárnyaltatni a lelket meg az ízlelőbimbókat, egzotikus másságot keresni, lerázni az egyhangúság béklyóját!
Buffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - MosdóBuffalo Steak House Budapest - MosdóBuffalo Steak House Budapest - MosdóBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - Külső képBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - Étel/italBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - EgyébBuffalo Steak House Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. február 14.családjával járt itt
Múlt szombaton jártunk itt édesanyámékkal és a párommal. Már régóta kiakartam probálni a helyet mert szeretem az amerikai/western hangulatot a hely is ezt a hangulatot adja. Előételnek kértünk rostlapos nachot,buffalo szárnyakat és jalapeno poppers. Már ezek is rendkivűliek voltak különösen a szárny és a rajta lévő illetve mellé tálalt szósz.
Kiváló 2022. augusztus 10.családjával járt itt
Jókora adag ízletes-omlós-szaftos húsok, isteni mártások!
A marha és sertésoldalas különösen ízes és vajpuha volt,
Lyoni hagymából több is lehetett volna a tányéron..:(
Limonádék jó gyümölcsösek.

Kiszolgálás udvarias és gyors.

Kell ennél több?

Feltétlen ajánlom!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. július 19.barátokkal járt itt
6 éve voltunk már itt, a hely az évek alatt nem változott szinte semmit, ami ebben az esetben nem gond. A teraszon kaptunk asztalt, 8 fővel érkeztünk. A 8 főből 6-an steaket ettünk, mindegyikünk medium rare-re elkészítve kérte (vagyis pirított kéreg, belül még nyers, de teljesen átmelegítve).
Buffalo Steak House Budapest - Étel/italBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. december 28.gyerekekkel járt itt
Steak volt a fő választás. Észak-Pestről autóztunk a Pest déli részén lévő étterembe, 8 fős foglalás előzményeként. A fogadtatás rendben. A nagy társaság miatt a hátsó különtermet kaptuk, mely nekem csalódás volt. Sima tapétázott falak, semmi innovativitás, mely feldobta volna a hangulatot (az étterem első helyiségeihez mérten).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 27.gyerekekkel járt itt
Fiam 20 éves lett, ezt az évfordulót szerettük volna megünnepelni egy olyan helyen, olyan kajával amit Ő nagyon szeret. Nem csalódtunk, fogadtatás kedves volt, a kerthelységben foglaltunk asztalt 6 főre. Kiszolgálás figyelmes, hibátlan volt, és gyorsan megkaptuk a rendelésünket.
Kiváló 2018. augusztus 10.barátokkal járt itt
A napokban baráti társaságban azt találtam mondani, hogy húsételhez kell jutnom gyorsan. Nagyon éhes voltam. Barátnőm hamar telefonált és hétköznap lévén, nem kimondottan vacsora időben jártunk, így volt szabad asztal is. Western környezetben, nagyon figyelmes és gyors kiszolgálással kaptuk meg az estebédünket.
Ezüst fokozatú értékelő
2018. március 29.családjával járt itt
Többször voltunk már az étteremben, annak ellenére, hogy nekünk eléggé kiesik helyileg. Az ételek finomak, bár a grillekre szerintem az olaj tizede is elég lenne. Kellemes a hely berendezése, és viszonylag szeparáltak az asztalok, így egy kellemes baráti beszélgetésre is kiváló. Az adagok igen nagyon, főleg a tálak és finomak.
Kiváló 2017. december 3.a párjával járt itt
A feleségem születésnapjára foglaltam itt asztalt. Mivel még előtte soha nem voltunk itt, gondoltam egy meglepetésebédnek jó lesz. Több helyen is utánanéztem, de nagyon kevés negatív kritikát kapott. És nekünk sem okozott csalódást. A kiszolgálás gyors volt, még akkor is, amikor tele volt az étterem.
Gyenge 2017. november 30.egyedül járt itt
Sajnos nem igazán volt jó az étel. A mennyiség a minőség rovására ment nekem az a véleményem, főleg a steak téren.