Auguszt Cukrászda Budapest

2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Auguszt Cukrászda Budapest vélemények

Szörnyű 2024. március 7.egyedül járt itt
Teát már nincs. 2 krémes és 20 dkg köményes pálca 5600Ft. Ott lehet fizenni! Semmi gond! Szerencsére megengedhetem magamnak, egyébként meg korábban minden rendben volt a sütikkel, és ahogy eddigi látogatásaim során, úgy ma sem a kedves szavak miatt jöttem.
Szörnyű 2023. április 28.egyedül járt itt
A Fény utcai üzlet- cukrászdának nem nevezném-emeletén a fiatal kiszolgáló minősíthetetlenül bunkó és sajnos a" főnökasszony "is. Aki nyugodt békebeli kávéházi élményre vágyik-az messze kerülje a helyet! Mert itt csak állandó pörgésre, siettetésre, és többnyire szemtelen kiszolgálásra lehet számítani [moderálva - a szerk.
Kiváló 2022. november 12. járt itt
Csodálatos napsütéses időben jártam erre, el sem hiszi az ember, hogy november közepén járunk. Nem meglepő, hogy az Auguszt teraszát is kinyitották. Éppen jó ütemben érkeztem, mert a pultnál a 3 alkalmazott 3 vendéget szolgált ki - egyikük elvitelre vásárolt előre megrendelt tortát, a másik két hölgy együtt volt, ők már a kávéra vártak -, így én is egyből tudtam rendelni.
Auguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - EgyébAuguszt Cukrászda Budapest - BelsőAuguszt Cukrászda Budapest - Étel/italAuguszt Cukrászda Budapest - Étel/italAuguszt Cukrászda Budapest - Étel/italAuguszt Cukrászda Budapest - BelsőAuguszt Cukrászda Budapest - Külső képAuguszt Cukrászda Budapest - BelsőAuguszt Cukrászda Budapest - Külső képAuguszt Cukrászda Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2022. november 2.barátokkal járt itt
Barátnőmmel tértünk ide be, ebéd utáni süti-kávézásra. A kávézóba betérve- nem láttuk a többi helyet- így megkérdeztük, hogy elfogaszthatjuk e itt a kávét és a sütit, mert nem szerettük volna sétálva. . Azt mondták ott a falnál- állva meg tudjuk enni- és inni. A sütit azonnal megkaptuk a kávékat kb nekünk kellett intézni, újra kérni- hogy megkapjuk.
Átlagos 2022. június 13.barátokkal járt itt
A felszolgáló lassan jött ki az asztalhoz. Gúnyos megjegyzéseket tett. 15% a szervízdíj, nem számított neki az elégedettségünk.
Kiváló 2021. augusztus 17.a párjával járt itt
Klasszikus ízek a legjobb minőségben!Minden falatban érződik a minőség, nagyon finom sütik!
Aki igazi tradícionális sütiket szeretne enni, azoknak javaslom!Az Auguszt krmes és az Indiáner is zseniális, friss, pont olyan amilyen a nagykönyvben meg van írva!Bátran ajánlom mindrenkinek, aki első osztályú sütikre vágyik!
Kiváló 2021. augusztus 5.egyedül járt itt
Gyerekkoromban is az Augusztba jártunk fagyizni. Nem tudom, hogy csinálták, de akkor is minőségi fagylaltot készítettek. Ezt a minőséget most is tartják. Nem divatos, olaszos, fagylaltköltemények ezek, hanem vanília, puncs, gyümölcsfagyi igazi gyümölcsből. A különlegességet régen (és most is) a túró, rizs, mák jelentette.
2020. július 8.a párjával járt itt
Budai sétánk előtt betértünk egy kávéra, a híres Auguszt cukrászdába. A magas házak közti kis belső terasz igen hangulatos. Az eszpresszó kávé és a latte finom volt. A simit is ízlett, nekem kissé sótlannak tünt. A kiszolgálás udvarias volt. Az árak magasabbak más cukrászdákhoz viszonyítva. Ami nem tetszett, hogy csak készpénzzel lehetett fizetni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2019. január 23.egyedül járt itt
Kíváncsi voltam a nagy nevű cukrászdára, ami a hangulatos berendezést, korhű bútorzatot illeti, nem csalódtam. Kellemes ilyen szép környezetben elüldögélni egy süti és cappuccinó mellett. A választásom nem volt túl szerencsés,a korall sütemény feledhető volt, a Rákóczi-túrós pedig nem az, amit vártam.
Auguszt Cukrászda Budapest - Étel/ital
2015. szeptember 18.egyedül járt itt
Az Auguszt cukrász-família 140 éve foglalkozik sütemények készítésével, immáron a 4. generáció vezeti az üzletet. A Fény utcai egységen kívül a Farkasréti temetőnél (Pavilon) és a Belvárosban (Kossuth Lajos utca) is jelen vannak.