Arriba Taqueria - Oktogon Budapest

étterem, ételbár
Arriba Taqueria - Oktogon Budapest
Arriba Taqueria - Oktogon BudapestArriba Taqueria - Oktogon Budapest
Arriba Taqueria - Oktogon BudapestArriba Taqueria - Oktogon Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Arriba Taqueria - Oktogon Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Gyenge 2017. január 26.egyedül járt itt
Az Arriba Taqueria mexikói gyorsétterem láncnak 3 tagjáról biztosan tudok, ez a pesti oldalon van, ezen belül is a leginkább belvárosi, a Nagykörútnak az Oktogon ás a Nyugati közötti szakaszán. 2 szintes étterem, a pult, ahol a rendelésfelvétel és fizetés történik a földszinten található.
Arriba Taqueria - Oktogon Budapest - BelsőArriba Taqueria - Oktogon Budapest - BelsőArriba Taqueria - Oktogon Budapest - MosdóArriba Taqueria - Oktogon Budapest - MosdóArriba Taqueria - Oktogon Budapest - Étel/italArriba Taqueria - Oktogon Budapest - BelsőArriba Taqueria - Oktogon Budapest - BelsőArriba Taqueria - Oktogon Budapest - BelsőArriba Taqueria - Oktogon Budapest - BelsőArriba Taqueria - Oktogon Budapest - Étel/italArriba Taqueria - Oktogon Budapest - Étlap/itallapArriba Taqueria - Oktogon Budapest - BelsőArriba Taqueria - Oktogon Budapest - Külső képArriba Taqueria - Oktogon Budapest - Külső képArriba Taqueria - Oktogon Budapest - Étlap/itallapArriba Taqueria - Oktogon Budapest - Külső kép
2015. december 13.egyedül járt itt
A hely hangulatos … bár talán nem is ez a helyes kifejezés. Van egy jópofa stílusa a mexikói jellegnek megfelelő feliratokkal, képekkel és díszítésekkel, de hangulatosnak nem nevezném a gyorséttermi jelleg, enyhe zsúfoltság, összetolt asztalok miatt. Burrito menüt kérek, de már a gyártási folyamat alatt megbánom.
Arriba Taqueria - Oktogon Budapest - EgyébArriba Taqueria - Oktogon Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. március 3.a párjával járt itt
Óriási adag ételeket adnak, amely nekem elég egy fél napig. Szerintem óriási negatívum, hogy minden hideg ( a sült hús is). A kiszolgálás gyors, a választék nagy. A hangulat nagyon kellemes és tisztának is mondanám a helyet. Innen éhesen nem fogsz távozni, de készülj fel, hogy csak hideg kaját fogsz kapni.
Átlagos 2013. december 29.egyedül járt itt
Én csak egyszer voltam ott, mivel kedvelem a mexikói konyhát, már egy ideje szerettem volna oda benézni. A Széll Kálmán téren voltam, a hely kinézetre elég egyszerű, nem túl szép legalábbis ami a bútorokat illeti, az viszont tetszett, hogy egyből megtudtam mosni a kezemet az asztaloknál. Az ételek jól néznek ki, tetszett, hogy a választék.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 19.egyedül járt itt
Egyedi, vicces, különleges mexikói gyors :-) A pultnál az orrom előtt szerelik össze a főételt, garantáltan friss alapanyagokból. Isteni kísérő kajákkal kérhető minden, mint pl. a Jalapeno Poppers, vagy az Almás Chimichanga. Autentikus innivalókkal is öblíthetőek le (amit ajánlok is).
2013. április 22.a párjával járt itt
Nekem személyes kedvencem a hely minden erősségével és gyengeségével együtt.
Kedves, barátságos, színes, sajátosan bohókás hangulatú étkezde. Az ételek ízletesek, ha mexikóit támad kedvem enni, mindig ide térek be. A hely gyengeségei a gyors étkezde jellegéből fakadnak, kicsit ütött-kopott fapados, ami viszont az árakban nem igazán tükröződik 2013 óta.
Mindenesetre szívderítő kis mexikói ételkuckó.
2013. március 19.egyedül járt itt
Egy ideig e mellett a hely mellett dolgoztam, és sokszor nem álltam meg, hogy be ne nézzek :) Ma már ritkábban, de a minőség szerencsére maradt. Tradicionális mexikói gyorskaja, amit kapunk, a burritót teljesen mi állíthatjuk össze. Személyes kedvencem pedig a quesadilla, legutóbb is ezt ettem.
2013. március 18.a párjával járt itt
Ha a belvárosban jársz és elfog a farkaséhség, akkor csak ajánlani tudom ezt a helyet, természetesen a mexikói ízeket kedvelőknek. 10 percen belül már kezedben találod az általad összeválogatott alapanyagokból összetekert burritót, valamint ropogtathatod mellé mindannyiunk kedvencét, a nachót.
Arriba Taqueria - Oktogon Budapest a térképen
1067  BudapestTeréz körút 25.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • sportközvetítés
H-V
dél-amerikai, mexikói