Puskás Róbert

Puskás Róbert adatlapja

Regisztráció2014.03.09
Utoljára itt2016.09.25

Kiváló 2015. július 21.a párjával járt itt
Kis hangulatos étterem a város szívében,az értékelést amit adtam magáért beszél ajánlom mindenkinek. Ha arra járunk biztosan ott fogok enni. Köszönöm a megtisztelő kiszolgálást és a megfelelő ételt amit adtak. Kellemes környezet,hangulatot egy zenész is garantálja. Az év minden szakában szerintem lehet menni.
Kiváló 2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Nagyon szuper hely. Központól messzebb van, de mi a városban levő kis vonattal mentünk ki az is megállóhelye, így egy pohár bort is tudtunk inni. Fantasztikus ételek, ízek, adagok, forró leves gazdagon. Kiszolgálás gyors, oda figyelnek a vendégre. 2 szer voltunk a nyaralás alatt, nem csalódtunk. Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Érdemes elmenni, figyelmesek a pincérek, finomak az ételek, nagyon szép helyen helyezkedik el az egész központ. igényesen, ízlésesen, kialakítva minden. kiváló feletti az egész csak ajánlani tudom mindenkinek. Lányom és a vejem itt fogja tartani az esküvőjüket is. Tuti jó választás, egy fergeteges jó lakodalmat terveznek, és ilyen helyen csak az lehet.