Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza ★★★

Kerekegyháza és környéke
4,3
a 3 kerekegyházi szállás közül
Három csillagos szálloda, Három csillagos superior szálloda
Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza
Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ KerekegyházaVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza

Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza bemutatkozása

A Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Magyarország szívében, a Kiskunsági Nemzeti Park mellett helyezkedik el. Budapesttől 1-1,5 órányira, az M5-ös autópályától 16 km távolságra fekszik.
A hotelben 100-120 fő elhelyezésére van lehetőség.
44 db kétágyas szobával rendelkezünk, ezek közül 10 db pótágyazható.

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2023. szeptember 8.a párjával járt itt
Nos. A GPS bevitt Minket egy olyan helyre ahol még a madár is csak hidegélelemmel jár. Nincs megjelenitve a megközelités. MI Pécsről jöttünk,de amikor odaértünk kinyílt előttünk a világ. Sok parkoló autó,de valahogy mégis elfért Mindenki. A recepció mindenről informált Minket. A szoba ober klassz volt.
Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - Egyéb
Átlagos 2023. július 21.kollégákkal járt itt
Egy konferencia/képzés keretein belül töltöttem itt 4 napot. Szeparált, nyugalmas hely, elég ingerszegény, kb 2 nap alatt kiismeri magát az ember. Persze dolgozni jöttünk, ám hiába a név, hogy konferenciaközpont, az internet egyszerűen nem votl felkészülve a 40 résztvevő és a többi szállodavendég rohamára.
Gyenge 2021. november 16.a párjával járt itt
Két éjszakát foglaltunk reggelivel, az oldalon á la carte is jelölve volt. Azért választottuk a helyet, mert közel esett egy sporteseményhez, és volt szauna. Á la carte nem volt. Így este azt ettük, amit ott egy csoport kapott. Utólag horribilis összeget számítottak fel ezért. Számlát nem adtak! Ez a mai világban szinte hihetetlen.
2019. május 2.kollégákkal járt itt
Céges csapatépítő rendezvényen voltunk itt. A hely gyönyörű, egy oázis, sok zölddel, árnyékos fákkal, tiszta, elegáns, nagy szobákkal. Első nap ebédre csak egy fajta leves volt, ráadásul elég megosztó, de a főételekből mindenki talált megfelelőt. A többi étkezés változatos, ízlésesen tálalt és megfelelő volt.
Kiváló 2017. február 20.a párjával járt itt
Párommal úgy döntöttünk egy februári szombat reggel,hogy menjünk el kikapcsolódni egy kicsit. Így esett a választás a Varga Tanyára. Nincs is túl messze,de mégis kizökkent a szürke hétköznapokból. A szálláson csak ketten tartózkodtunk,így csak a miénk volt az egész wellness,amit készségesen beüzemeltek nekünk.
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Érdemes elmenni, figyelmesek a pincérek, finomak az ételek, nagyon szép helyen helyezkedik el az egész központ. igényesen, ízlésesen, kialakítva minden. kiváló feletti az egész csak ajánlani tudom mindenkinek. Lányom és a vejem itt fogja tartani az esküvőjüket is. Tuti jó választás, egy fergeteges jó lakodalmat terveznek, és ilyen helyen csak az lehet.
Kiváló 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
2 alkalommal voltunk,maximális figyelemmel vannak a vendég iránt,az ételek nagyon finomak,lehet sokat lovazni,a szobák tiszták és szépek. A pincérek kedvessége páratlan. A wellness szuper! Lovaskocsikázás,tanyalátogatás,ping-pong,íjászat lehetséges programok. Igényesen van megcsinálva. Minden éveben megpróbálunk visszamenni! Ajánlom mindenki figyelmébe. .
Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - KörnyékVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - EgyébVarga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - Vendéglátás