Rékusss

Rékusss adatlapja

Regisztráció2015.01.03
Utoljára itt2015.12.08

Kiváló 2015. január 3.családjával járt itt
Az étterem hangulata egyedülálló. Eszméletlen jó, olyan mintha egy kalózhajó világába csöppentem volna. Családi vacsorákat szoktunk tartani ott. Az ételek változatosak, finomak és gyönyörűek:)Tiszta, igényes hely. Gyerekek számára is élvezhető mert a hely varázsa őket is leköti. Mindenkinek ajánlom, legalább egyszer ki kell próbálni a kalózvacsorát!
Kiváló 2015. január 3.családjával járt itt
Nem hiába, az egyik legszínvonalasabb hely amit valaha láttam. Gyönyörű, tiszta, kellemes, hangulatos. A wellness részleg fenomenális. A kedvenc része a trópusi zuhany stb. Megéri az árát, hiszen a magas kiadásért cserébe egy abszolút kikapcsolódást kaphatunk. A szobák ízlésesen vannak berendezve és jó tágasak.
Kiváló 2015. december 8.családjával járt itt
Családi wellness hétvégére mentünk a családdal Egerbe és fergeteges élmény volt. Szüleim már többször jártak ebben a szállodában, ezért tudtam hogy rossz nem lehet. Először is ami megfogott, hogy csodálatos környezetben tölthettük a hétvégét. A szálloda mögött található Érsekkert csodálatos volt illetve a belváros közelsége is szuper volt.