Renata11

Renata11 adatlapja

Regisztráció2021.08.09
Utoljára itt2021.08.15

Szörnyű 2021. augusztus 10.a párjával járt itt
A felszolgált étel összetétele nem volt azonos az étlapon meg jelölttel, a csirkehus- belso csirkemell amit rendes éttermekben max ragukent szolgálnak fel- rágós volt, alig lehetett elvagni is, szintúgy a marhahus. A húsok mérete kB egy gyerermektenyrnyi méretű volt. Mindez 4200 Ft ért. Az asztal tele volt morzsval azt mi takaritottuk le.
Kiváló 2021. augusztus 11.családjával járt itt
Szuper hely, szuper gyors kiszolgálás, az ételekre is kB csak 15 percet vártunk annak ellenére hogy sokan voltak. Hatalmas adag es finom ételek kedvező áron. Ajánlom mindenkinek, aki erre jár. Nekünk eddig a legjobb étterem a Balaton környékén. Hvízről járunk ide enni. Bárcsak mindegyik étterem ilyen lenne.
Felhasználó fényképei:
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy -
Kiváló 2021. augusztus 11.családjával járt itt
A tulaj és az alkalmazottak is maximálisan kedvesek az ételek finomak, nem nevezném étteremnek, inkább kifozdenek, az árak a Hévízi árakhoz képest jók. Este 10 ig vannak nyitva, de nem zavarják el az embert, ha meg nem üres a pohara. Szinte az egyetlen hely, ahol nem vacak fa padokon, székeken kell ülni, hanem párnázott székeken.