Nádas Csárda Gyenesdiás
8315 Gyenesdiás, Kossuth Lajos u. 79.

Nádas Csárda Gyenesdiás a térképen

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Valami reggelizőhelyre álltam be az út túloldalán, egy darabig töprengtem, hogy ez tényleg csak reggeliző vagy ebédelni is lehet? Amúgy vonzó volt, jópofa hely. Aztán megláttam srégem, átellenben ezt a Nádas Csárdát, és gondoltam, inkább biztosra megyek. Hát átgurultam oda. Hatalmas létesítmény, három oldalról mindenféle vendéglátó egységek veszik körül a parkolót.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
Unott pincérek, árak nincsenek arányban sem a mennyiséggel, nem is beszélve a minőséggel. Pisztrángot rendeltünk mandulás bundában, a pincér szerint náluk minden friss, a meglepetést nehezen lehet leírni. Lefejtve a bundát egyhén szólva búdös volt. Az adztal szélére toltuk, egy fél órán ketrsztül a három pincér közül egyik sem tünt fel, hogy esetleg valami nincs rendben.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 21.
A Szigetvári várból hazafelé álltunk meg kajálni. A hely jól néz ki, rendezett, sok vendég, udvarias és gyors kiszolgálás a sok vendég ellenére. A pincérek kedvesek, segítőkészek és udvariasak voltak. Az ételek amiket fogyasztottunk finomak és elegendő mennyiségűek voltak. Az árról most nem érdemes beszélni, mert mindenütt felnyomták a Balcsi körül.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Sziasztok tegnapi nap folyamán 4 felnőtt és egy gyermekkel tértünk be a nádascsárdába. Elöször kértünk limonádét azzal nem volt gond finom volt igaz hogy 1500 ft ért fél liter már finom lehet. Az itallal együtt kiválasztottak az ételt is. 2 db Húslevest és 1 db májgomboc levest. Az egyik huslevesből kimaradt a tészta.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Sümegen nyaraltunk, amikor keszthelyi kirándulásunk után út közben megálltunk ebédelni a párommal Gyenesdiáson. Nem voltunk nagyon éhesek, ezért csak menüt kértünk. Egy megnyerő külsejű, fiatal pincér azonnal elmagyarázta, hogy ötféle levesből, illetve főételből válogathatjuk össze, mit szeretnénk enni. Kellemes időben a teraszon ültünk le.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Éhesen érkeztünk a településre és a szállás elfoglalása előtt szerettünk volna ebédelni. A felszolgáló nem köszönt. . . Az abrosz piszkos. . a földön ételmaradék
Az étel nem volt átsütve, megfőve
Sokat kell várni amíg elkészül
Ami teljesen kiborított, hogy a felszolgáló a teraszról, és a szakács a konyhából a vendégek feje fölött szidta egymást anyázva.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elsore tetszett a hely azert is ultunkbe. A teraszon etelmaradekok es a kiontott udito miatt ragadt a jarolap. 20perc utan oda talalt a pincer es szinte hozzankvagta az etlapot a modora sem volt valami meggyozo. Az uditoket kb 10 perc alatt megkaptuk az etelre legalabb 2 orat vartunk de elore kellett fizetni. Az etel ehetetlen volt mocsingos ragos es hidegen kaptuk!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Koszos étlap,koszos só-bors szóró. Itt már gyanakodhattunk volna. Leves :úszott az olaj a tetején,a brutál adag bors sem tette élvezhetővé. Cigány csülök ehetetlen,és még sorolhatnám. Közel 90. 000. - volt a számla abból egyetlen étel sem volt elfogadható közeli sem. A pincérek udvariasak,kedvesek voltak de nagyon amatőrök.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Kimerítő túra után egy gyors ebédet szerettünk volna. Gyenesdiáson áthaladva láttuk meg a csárdát. Volt hely a parkolóban, így beálltunk. A pincér ahogy leltünk, jött mindjárt. A menü jónak nézett ki ezért részben azt rendeltünk. Kicsit várni kellett mire kihozták, de sokan voltak. Nem nagy adag volt, de elégséges és finom. Mindenki jóllakott.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Több napot pihentünk Gyenesdiáson. Az előző években már többször vacsoráztunk, vagy ebédeltünk az étteremben. A pincérek kedvességétől soha nem voltunk elragadtatva, de az ételek finomak voltak. Most szombat délben "csak" egy menüre tértünk be az étterembe. A mosoly most is hiányzott. Igaz az esti esküvőre készültek, de rajtunk kívül volt más vendég is.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Fürdő Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Lagúna Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.625 - 5.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zarándokszállás
Csurgó
2 nap/1 éjszaka 2.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.02. - 2021.10.24.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
Akár 1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kuponnal választható szolgáltatásra
2020.09.25. - 2020.10.31.
Hotel Zena
4 nap/3 éjszaka 18.574,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 9.400 - 10.490,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 32.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Hotel Halászkert
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.22.
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
3 nap/2 éjszaka 12.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.29. - 2020.12.23.
Hotel Wolf
2-4 éjszaka 12.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.12.20. - 2020.12.28.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Wolf Panzió Gyenesdiás
Hotel Vital Gyenesdiás
Palace Hotel  Gyenesdiás
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)

Nádas Csárda GyenesdiásX