Nádas Csárda Gyenesdiás
8315 Gyenesdiás, Kossuth Lajos u. 79.

Nádas Csárda Gyenesdiás a térképen

Szállások Gyenesdiás városában
Wellness csomagok Gyenesdiás városában

Nádas Csárda Gyenesdiás vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Sümegen nyaraltunk, amikor keszthelyi kirándulásunk után út közben megálltunk ebédelni a párommal Gyenesdiáson. Nem voltunk nagyon éhesek, ezért csak menüt kértünk. Egy megnyerő külsejű, fiatal pincér azonnal elmagyarázta, hogy ötféle levesből, illetve főételből válogathatjuk össze, mit szeretnénk enni. Kellemes időben a teraszon ültünk le.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Éhesen érkeztünk a településre és a szállás elfoglalása előtt szerettünk volna ebédelni. A felszolgáló nem köszönt. . . Az abrosz piszkos. . a földön ételmaradék
Az étel nem volt átsütve, megfőve
Sokat kell várni amíg elkészül
Ami teljesen kiborított, hogy a felszolgáló a teraszról, és a szakács a konyhából a vendégek feje fölött szidta egymást anyázva.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elsore tetszett a hely azert is ultunkbe. A teraszon etelmaradekok es a kiontott udito miatt ragadt a jarolap. 20perc utan oda talalt a pincer es szinte hozzankvagta az etlapot a modora sem volt valami meggyozo. Az uditoket kb 10 perc alatt megkaptuk az etelre legalabb 2 orat vartunk de elore kellett fizetni. Az etel ehetetlen volt mocsingos ragos es hidegen kaptuk!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Koszos étlap,koszos só-bors szóró. Itt már gyanakodhattunk volna. Leves :úszott az olaj a tetején,a brutál adag bors sem tette élvezhetővé. Cigány csülök ehetetlen,és még sorolhatnám. Közel 90. 000. - volt a számla abból egyetlen étel sem volt elfogadható közeli sem. A pincérek udvariasak,kedvesek voltak de nagyon amatőrök.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Kimerítő túra után egy gyors ebédet szerettünk volna. Gyenesdiáson áthaladva láttuk meg a csárdát. Volt hely a parkolóban, így beálltunk. A pincér ahogy leltünk, jött mindjárt. A menü jónak nézett ki ezért részben azt rendeltünk. Kicsit várni kellett mire kihozták, de sokan voltak. Nem nagy adag volt, de elégséges és finom. Mindenki jóllakott.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Több napot pihentünk Gyenesdiáson. Az előző években már többször vacsoráztunk, vagy ebédeltünk az étteremben. A pincérek kedvességétől soha nem voltunk elragadtatva, de az ételek finomak voltak. Most szombat délben "csak" egy menüre tértünk be az étterembe. A mosoly most is hiányzott. Igaz az esti esküvőre készültek, de rajtunk kívül volt más vendég is.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta minden évben visszajáró vendégek vagyunk (voltunk).
Kiszolgálás gyatra! 10 perc volt mire összekaparták hogy mit ettünk ittunk!
A kedvezményes kuponunkra azt mondták hogy nem tudják elfogadni pedig mikor kaptuk akkor örökösnek mondták 9 honapos volt!

GabiKriszti TOP étteremértékelő
GabiKriszti TOP egyébhely értékelő
GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tulajdonképpen nincs mit értékelni így csak a tapasztalataimat tudom megosztani. Keszthelyről Balatonfüredre tartottunk és mivel külsőre megtetszett az étterem úgy gondoltuk eszünk itt egy finomat. Hát nagyot tévedtünk. Bementünk és helyet foglaltunk, vártunk pár percet de a sok pincér közül egy sem jött oda hozzánk.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
A Kis-Balatont látogattuk meg,csodálatos volt! Hazafele már csak egy jó vacsira vágytunk. Egy helyen két étterem is volt,mi oda ültünk be ahol nem volt élő zene. A pincér azonnal jött, kedves és segítőkész volt akkor is amikor egyikünk variálni akart. Az étlap ígéretes volt, bátran bevállaltam a Kaszás csülök elnevezésű tálat.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú nap után a párommal már csak egy igazi finom vacsorára vágytunk, s ezt a helyet választottuk ki magunknak. Nagyon rosszul tettük. . . A hús rágós volt, és az íze sem volt túl meggyőző, igaz, a köretként rendelt hasábburgonya elfogadható volt (ügyesen kisütötték). . A személyzet hozzáállása sem olyan volt, amivel egy vendég szívesen szembesülne, ezekhez képest az árak igen magasak.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
2020.11.15. - 2019.11.15.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.397,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.16. - 2020.11.15.
Relax Hotel Hévíznél
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és sportpálya használattal, parkolással
2019.09.11. - 2019.12.23.
Hotel Solar
Nagyatád
6 nap/5 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délben levessel, gyógykezelésekkel, fürdőbelépővel
2019.02.01. - 2019.12.23.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.17. - 2020.09.30.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.400,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2020.01.02.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Papp Apartmanház
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
2019.11.02. - 2020.04.09.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 42.850,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borvacsorával, szilveszteri bulival, jóslással, sorselemzéssel, tombolával, gyermekfoglalkoztatással
2019.12.30. - 2020.01.01.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Napfény Gyenesdiás
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Karácsony
Napi árak
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

Nádas Csárda GyenesdiásX