8380 Hévíz, Autóparkoló 9, 931/A/5

Szállások Hévíz városában
Wellness csomagok Hévíz városában

5. Büfé Hévíz vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
Minden szép és jó,ki véve a kiszolgáló figyelmetlensége,kersz egy menüt és kapsz egy levest. A menü halászlé túrós csuszával ami 1290 ft. Helyette kaptunk egy adag halászlét 1550 ft. El fogyasszuk a halászlét varjuk a túrós csuszát erre szép sunyi lépéssel ki sétált és le törölte a tábláról a halászlé menüt. 1550 ft ettünk egy levest ,1480 ft másik étteremben [moderálva - a szerk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Más szomszédos agyondicsért étterem miatt sétáltunk arra a piac mellett, de megkapott a büfé berendezése, kellemes hangulat, akár nem is ott lett volna a helye. Mert klasszikusan tengerész jellegű a díszítés összessége, kiemelkednek a belső tonett stílusu székek, kellemes textil bevonatu pad az asztalok mellett, hátul a kánikulát hűsítő csodás havas táj fehérlett és minden étel ki volt állitva tehát nem volt zsákbamacska.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Egy jó kis magyaros gyorsbüfé, igazából ennyi. De ez bőven elég ha finom a kaja és kicsit kedves a kiszolgáló személyzet! Pláne ebben a városban mert hiszen sok helyen csak mogorván beszélt velünk a pincér! A mi általunk fogyasztott étel (sült kolbász) tökéletes volt. Az ár érték arány is teljesen tökéletes. A tisztaságban sem találtunk semmi kivetni valót!
Veszprém
Zirc

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
A hévízi 5. büfé azt hiszem teljes mértékben azt nyújtja, amit az ember vár tőle. Hatalmas sült kolbászok, véres hurka, májas hurka, sült halak, csülök, oldalas, székelykáposzta, csirkecomb, rántott húsok, hogy csak a fő ételeket említsük. Stílszerűen rusztikus, néhol humoros belső dekoráció teszi a helyet egyedivé. Mindenképpen érdemes ide betérni egy sültkolbira.

Legnépszerűbb csomagok Hévízen és környékén
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.01. - 2020.12.31.
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.481 - 6.477,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2020.04.14.
Edit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500, - Ft/fő/éj ártól: önellátással, kávéval és süteménnyel
2019.10.01. - 2019.12.18.
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.11.20.

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Hévíz
Foglalj időben! (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

5. Büfé HévízX