Rendes Béla

Rendes Béla adatlapja

Regisztráció2016.10.05
Utoljára itt2019.04.02

2019. január 30.családjával járt itt
Egy zenekart követve találtunk a Déryné bisztróra. Nem tetszett hogy a telefonos egyeztetés ellenére nem oda kaptunk asztalt ahol a zenekar játszott hanem az alagsorba. Az adagok a "fine dining" szellemében nem terhelték meg a gyomrunkat így a vaddisznó paprikás után még desszertet is rendeltünk. Ilyen csodás túrógombócot még nem ettem, aki teheti próbálja ki!
2019. április 2.családjával járt itt
Ismét egy születésnap! Hatan mentünk a bajai Tanyacsárdába egy születésnap megkoronázására. Foglaltunk asztalt így volt helyünk de egyébként (vasárnap dél lévén) teltház volt. Ennek ellenére gyorsan felvették a rendelésünket és időben meg is kaptunk mindent.
2016. október 5.családjával járt itt
Hármasban ebédeltünk nemrég a Sörbárkában. Jó szokásunk szerint körbekóstoltuk egymás ételeit így elmondhatom hogy mindhármunk rendelése tökéletesen volt elkészítve. Én harcsapörköltet rendeltem - ahogy az abban a bizonyos nagy könyvben meg van írva! A kiszolgáló végig figyelt ránk de távolról sem zavaróan így minden kérésünknek szinte azonnal eleget tett.