Ukrán Udvar Étterem Budapest

2024.10.18-ig
Sungarden Hotel Siófok

Ukrán Udvar Étterem Budapest vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
2022. október 14.a párjával járt itt
Tulajdonképpen nem ide igyekeztünk, hanem egy japán étterembe, amiről kiderült, hogy csak egy kuckó, aztán másik két hely be volt zárva, hát ez az Ukrán udvar nem tervezett volt, de azért öröm volt a Ráday utcában. Szívesen nyomultunk befelé. Magyarul köszöntünk, magyarul köszönt a lány, aztán megakadt, hogy akkor most mi lesz itt?
Ukrán Udvar Étterem Budapest - Étlap/itallapUkrán Udvar Étterem Budapest - Étlap/itallapUkrán Udvar Étterem Budapest - Étlap/itallapUkrán Udvar Étterem Budapest - Étlap/itallapUkrán Udvar Étterem Budapest - BelsőUkrán Udvar Étterem Budapest - Étel/italUkrán Udvar Étterem Budapest - Étel/italUkrán Udvar Étterem Budapest - Étel/italUkrán Udvar Étterem Budapest - Egyéb
2022. március 27.egyedül járt itt
Még tavaly nyáron jártunk a Ráday utcában egy kisebb körtúrán, amikor a szomszédos bár teraszán ülve láttam, hogy az Ukrán Udvar vendégei részére milyen izgalmas, jó kinézetű ételeket szolgálnak fel. Mivel ez már elég késő este történt, mi nem akartunk enni, viszont azóta tervben volt, hogy egyszer én is kipróbáljam.
Ukrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - EgyébUkrán Udvar Étterem Budapest - Étlap/itallapUkrán Udvar Étterem Budapest - Étlap/itallapUkrán Udvar Étterem Budapest - Étlap/itallapUkrán Udvar Étterem Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2019. január 30.családjával járt itt
Szilveszterkor voltunk az Ukrán Udvarban. Az éterem nem a külsőségekre hanem a vendéglátásra koncentrál: egyszerű és célszerű bútorok fogadtak bennünket. Az étlapon lévő választékból csak egy fogás nem volt rendelhető amire a pincér elsőre felhívta a figyelmünket. Érdekes és kellemes ízvilágot ismerhettünk meg, az adagok több mint kielégítőek voltak.