Dunaparti Tanyacsárda Étterem Baja
6500 Baja, I. ker. Tanya 7.

Dunaparti Tanyacsárda Étterem Baja a térképen

Dunaparti Tanyacsárda Étterem Baja értékelése:

5. helyezett a 37 bajai étterem közül
159. helyezett Dél Alföldön - 901 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, horvát, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa
Soproni

Dunaparti Tanyacsárda Étterem Baja bemutatkozása

A Dunaparti Tanyacsárda Étterem sok szeretettel várja vendégeit Baján, hangulatos környezetben, kitűnő kiszolgálással állunk rendelkezésére.
Vállaljuk rendezvények, baráti összejövetelek rendezését 130főig klimatizált termeinkben.
Többféle ... Tovább >>
Többféle étkezési utalványt elfogadunk! (kivéve akciós alkalmak)
OTP és K&H SZÉP kártyával is fizethet nálunk!
Éttermünk a bajai Duna hídtól 800 méterre a védtöltés mellett található, a Duna Baja felöli oldalán.

Dunaparti Tanyacsárda Étterem Baja képei

Szállások Baja városában
Wellness csomagok Baja városában

Dunaparti Tanyacsárda Étterem Baja vélemények

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Ismét egy születésnap! Hatan mentünk a bajai Tanyacsárdába egy születésnap megkoronázására. Foglaltunk asztalt így volt helyünk de egyébként (vasárnap dél lévén) teltház volt. Ennek ellenére gyorsan felvették a rendelésünket és időben meg is kaptunk mindent.

Rózsa TOP étteremértékelő
2017. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mohácsi kirándulást követően mentünk át a Dunán azzal a céllal, hogy egy igazi, hamisítatlan bajai halászlét együnk. Telefonon be is jelentkeztünk, mert 33 fővel vasárnap kora délután kockázatos próbálkozni. Megbeszéltük, hogy 14 órakor érkezünk, a csoport 2/3-a halászlét kér, a többiek a la carte ebédelnek. Majdnem fél 3 volt, amikor odaértünk, szomjasan a nagy melegben.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 21.
Feleségemmel betértünk a Bajai Tanyacsárdába! A környezet az nagyon szép,kellemes meglepetésben volt részünk amikor beléptünk a fel újított és át alakított étterembe! Ember barát,igényes a belső kialakítás,guszta terítők és tényleg minden szép. Étel amit rendeltünk hamar készen lett,kocsit nekem sós volt amit rendeltem.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26.
Kalandos bringázás során betértünk családommal ebbe az étterembe. A bajai halászlé ízét ne feledjük ismét itt is azt rendeltünk. Rendelésünk után udvarias és gyors kiszolgálás mellett megkaptuk a halászlevet. Végre az első olyan hely ahol a bajai halászlét metéltel kisborgrácsban hozták ki. Én ezt a talalást szeretem a legjobban és végre az erős paprika is az ami a levében lefőtt.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 9.
Kedvenc Baja környéki helyünk. Az étterem rendezett, tiszta. A kiszolgálás első osztályú. Üzleti találkozóra is idális, ha speciális kérésünk van, azt is mindig teljesítik. Ebéd után egy sétát is meg lehet ejteni, bringával is ideális hely, bár nem a városban van, mégis hamar ki lehet érni, és érdemes is. Szeretek visszatérni, mindig mindent rendben találok.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Finom ízletes ételek Gyors udvarias kiszolgálás Tisztaság Gyorsaság Megfelelő árak. Hangulatos hely a Dunaparton.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.11. - 2021.06.17.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.126 - 31.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 5.267,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.18.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Baja
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3

Dunaparti Tanyacsárda Étterem BajaX