Riri

Riri adatlapja

Regisztráció2013.08.14
Utoljára itt2016.07.21

Kiváló 2013. augusztus 14.családjával járt itt
Mielőtt lefoglaltam a szállást, nagyon sok véleményt elolvastam róla. Szerencsére minden negatív kritika nem bizonyult megalapozottnak. Rengeteg nagy és ismert wellness szállodában jártam már és az Aqua-Spa is őszintén a legjobbak közé sorolható. A szálloda nagyon szép, hangulatos pár perc sétára a központtól.
Kiváló 2014. július 11.családjával járt itt
5 napot töltöttünk Hajdúszoboszlón ebben a szuper szállodában. Gyönyörű környezetben fekszik, nagyon közel a sétáló részhez, így az esti programok sem okoztak gondot. A wellness nagyon szép, mindenkinek jutott napozóágy még telt ház mellett sem kellett harcolni értük.
2016. július 21.a párjával járt itt
Most először töltöttünk el 5 napot Füreden ebben a szállodában. A környezet gyönyörű, nagyon közel a sétány és a part is. A szálloda személyzete végig nagyon udvarias volt és az étkezések során érződött, hogy mennyire profi a csapat. Bőséges volt mindig a reggeli, a vacsora során is legalább 9 főétel közül lehetett választani, mindig kétféle leveles is volt.