RobiBaggio

RobiBaggio adatlapja

Regisztráció2013.11.26
Utoljára itt2015.06.16

Kiváló 2015. június 16.a párjával járt itt
Múlt hétvégi kirándulásunk első napjának mwegkoronázásaként betértünk ebbe a jó hangulatú középkori lovagétterembe,ahol bár sokan voltak,de a személyzet rutinjának,és szakmai felkészűltségének köszönhetően mégsem volt tumúltus. Az ételekre,italokra csak pozitiv jelzőket tudok mondani. Bárkinek nyugodt szívvel merem ajánlani.
Kiváló 2013. november 26.egyedül járt itt
Idén júniusban kellemes három napot töltöttem ezen a szállás helyen. Odaérkezésemkor kedves házigazdák fogadtak,akik már az első perctől igazi profiként viselkedtek. Tudták,hogy ők a szolgáltatók,én pedig a vendég, akiért mindent meg kell tenni. A szoba amit kaptam,a nagy meleg ellenére is kellemesen hűvös és tiszta,rendezett volt.
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Tavaly ősszel egy csodálatos hétvégét töltöttünk itt el a párommal. A vendéglátók minden elismerést és dicsdéretet megérdemlő profizmussal láttak minket vendégűl. Az étterem őnmagában is 5 csillagos minősítést kapott volna,ha csak mint étterem kategóriában kellene értékelni.