3412 Bogács, Dózsa György u. 17/a

magyar, angol, német
Visa
Borsodi Világos, Staropramen

Alabástrom Étterem Bogács bemutatkozása

Egy nagyon kedves, hangulatos helyre invitálom meg Önt, kedves Látogató. Szeretettel várjuk a bogácsi Alabástrom Panzióban az év minden szakában. Panziónk igen népszerű a Bogácsra látogatók között, hiszen itt biztosított a nyugodt pihenés és a felhőtlen kikapcsolódás, szórakozás.
Az Alabástrom Panzió & Étterem 100 méterre található a híres Bogácsi Termálfürdőtől. A panzió Bogács legimpozánsabb épülete, mely Mezőkövesd felől közelítve, a főúton található. A panzió két szintjén 47 férőhely van. A vendégek részére 8 db 2 ágyas, 8 db 2+1 ágyas, 2 db 2+2 ágyas, fürdőszobás, tv-vel felszerelt szobák állnak rendelkezésre.
A panzió mellett egy különálló apartman amely (1 szoba + fürdőszoba) igénybe vehető. Összes férőhely 50 fő.
A vendégek az épület teraszain, kényelmes, tv-vel felszerelt társalgókban, vagy a panzió kertjében pihenhetnek. A panzió földszintjén található egy hangulatos II. osztályú étterem, mely 80 fő befogadására alkalmas. Az étterem nyári időszakban 30 fős terasszal bővül.

Alabástrom Étterem Bogács képei

Alabástrom Étterem Bogács vélemények

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
Az egész panziónak van egy hangulata és stílusa! Itt megleled a békét, nyugalmat. A régi szép idők hangulatát idézi, fantasztikus ételkölteményeivel. Több éve visszajárunk. Nagyon kedves, segítőkész a panzió tulajdonos. Minden kérésedet teljesíti. Nála a vendég az első. A kert csodálatos. A környék csendes. Közel a fürdő. Az étel ital választék kitűnő!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem ezt az éttermet tűztem ki célul, de ez közel volt a fürdőhöz, és az éhség rendet bont, hát bementünk, én elég kétkedve. Viszont amikor elértem a hátsó teraszt, már biztos voltam benne, hogy nem megyek tovább. Régmúlt meleg nyári délutánokat idéző faasztal, fehér hímzett terítővel, párnás padokkal hívott, két oldalról szőlőlugas (tele jóízű szőlővel), mögötte a benti rész boltíves, virágos ablakával.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Minden évben Bogácson nyaralunk, idén is így történt. Az itteni pozitív értékelések alapján látogattuk meg az Alabástrom éttermét. Mindannyian készételt kértünk (bárány- és marhalábszár pörkölt juhtúrós sztrapacskával, harcsapaprikás kapros túrós tésztával, bolognai spagetti), ennek ellenére egy órát kellett várni az ételre.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Már negyedszerre töltöttünk több napot Bogácson! Mivel a szállásunkat is ide választottuk, kézenfekvő volt hogy az étterem is kipróbálásra kerüljön! Az ételek frissek, ízletesek és szemet is gyönyörködtetőek. Nagyon ajánlom példának okáért a Csárdás 2 személyes tálat, de bármit választ az étkezni kívánó, nem csalódik.

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fürdőzés után látogattuk meg ezt a kitűnő éttermet!Minden tökéletes volt : a kiszolgálás az ételek minősége és mennyisége/ még a "kis"adag is /.
A barátaink szerint őket a házias ízek a tisztaság és a végtelenül kedves kiszolgálás büvölte el.Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ! Mi biztosan visszatérünk!

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 19.
Csak vacsrára tértünk be, de annyira jó volt a hangulat és az étel, hogy maradtunk a szállások is, a reggeliben sem csalódtunk. A 2személyes tál fennséges! ! ! A reggeli svédasztalos és folyamatosan feltöltött, a minősége pazar! Szuper jó hely, az már tuti! Ja és mindent frissen készítenek! A parkolás teljesen jó, az illemhelység tiszta és rendezett.

Mobilról küldte. | 2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 5.
A hangulatos és barátságos nagyon megtetszet ! Máskor ha erre járok mindenkép betérünk! Mindenkinek csak ajálani tudom ezt a remek kis csodás éttermet!

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 10.
Első benyomásra a kert látványa fogott meg, kedvem lett volna kiülni a kerti hintába és órákig maradni. Mi a szőlőlugas társaságában foglalunk helyet a családommal, és nem győztünk nézelődni a csodás kerthelységben. Aztán szétnéztem bent is, hát megható volt a sarokban a cserépkályhás kis teázós, hangulatos kuckó. Kipróbálnám télen!

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 10.
Egy csodálatos,hangulatos étterem,vendéget szerető kiszolgáló személyzet áll a vendégek szolgálatára ami nekünk nagyon inponált! Nagyon finomak voltak az ételek,italok,nagyon jól éreztük magunkat! Köszönünk szépen mindent! A barátaimnak elmesélem ajálom nekik is ezt a ragyogó helyet!

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26.
Tavaly ősszel egy csodálatos hétvégét töltöttünk itt el a párommal. A vendéglátók minden elismerést és dicsdéretet megérdemlő profizmussal láttak minket vendégűl. Az étterem őnmagában is 5 csillagos minősítést kapott volna,ha csak mint étterem kategóriában kellene értékelni. A szobánk ragyogott a tisztaságtól,berendezése pedig egy lakberendező magasszintű tudásáról árulkodott.

Legnépszerűbb csomagok Bogácson és környékén
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900 - 7.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Borostyán Vendégház
Verpelét
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.23. - 2020.12.29.
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Csillagtúra Panzió
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.05.31.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Siesta Vendégház
5 nap/4 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2020.12.31.
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.000 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 17.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.20. - 2020.06.12.

Szállodák Bogács környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Bogács
Szent István Hotel Bogács
Hotel Villa Völgy Bogács
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

Alabástrom Étterem BogácsX