RoziNR

RoziNR adatlapja

Regisztráció2016.05.18
Utoljára itt2016.09.20

Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Nagyon kellemes szálló, minden korosztálynak megfelel, jó időben kirándulni is lehet a közeli Pilisben, még a Dobogókő is közelben van. Visegrád mint város is sok lehetőséget kinál, mint a fellegvár mint a királyi palota látogatását ajánlom. A szállodában nagyon tetszett a medencék száma, föleg a "kiúszó" medence.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Már rég kiszemeltem magamnak ezt a szállodát, mert itt a gyógy víz, nem kell átmenni a fürdőbe, bármilyen kint az időjárás, itt csak a pihenésnek kell időt teremteni. A szálloda nagyon szép, a szoba berendezése megfelelő. Az étterem választéka nagyon változatos. A wellnesrészleg kiváló, megfelel minden igénynek, a gyógyvíz összetétele egyenesen fantasztikus.
2016. május 18.a párjával járt itt
Már rég szerettünk volna üdülni Zalakaroson, végre sikerült egy szomorkás esős hétvégét itt tölteni. A hotel nagyon szép, kényelmes, zöld övezetben helyezkedik. A vacsora változatos volt, csak épp egyik este minden, de igazán minden ételben ott volt a zöldpaprika - a férjem erre allergiás, ezért erre nagyon odafigyelünk - mintha nem lehetne paprika nélkül is főzni-sütni.