Hotel Benczúr Budapest ★★★

Hotel Benczúr Budapest
1068 Budapest, Benczúr u. 35.

Hotel Benczúr Budapest a térképen

Hotel Benczúr Budapest értékelése:

32. helyezett a 400 budapesti szállás közül

Hotel Benczúr Budapest bemutatkozása

A Hotel Benczúr Budapest belvárosában, a világörökség részét képező Andrássy úttal párhuzamosan fekvő Benczúr utcában, könnyen megközelíthető helyen, mégis a város zajától elzárva, elegáns környezetben várja kedves vendégeit.

Hotel Benczúr Budapest képei

Hotel Benczúr Budapest

Hotel Benczúr Budapest vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Budapestre gyermekeinkkel érkeztunk a Keleti pályaudvarra, a szálloda könnyen megközelíthető metróval, busszal. Igazán kozel van a ligethez :) szép kornyezetben. Tágas 3 ágyas "apartman" ideális a családok részére. A reggeli finom volt és bőséges. Igaz, hogy nyugodt helyen van, de azért az éjjeli zajok az utcáról ill.

2018. januárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Megszálltunk egy üzleti út alkalmából ebbe a szállodában de bárcsak ne tettük volna. Kritikán alulinak tartom, hogy megérkezésünk alkalával figyelmeztetnek egy nem megenedhető hangnemben, hogy 4000 ft-ba kerül egy éjszakára a parkolás miközben jeleztem az e-mailes foglalás során, hogy szeretnék ilyet. Ez még hagyján.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
2 éjszakát töltöttünk 2 gyerekkel a hotelben. A liget és az állatkert közelsége miatt választottuk a helyet. A hotel elhelyezkedése kiváló,sokkal többet ki lehetne hozni ebből a szállodából. A recepciósok nem hogy előre nem köszönnek,de néha még vissza köszönni is elfelejtenek. A szoba kritikán aluli koszos volt.

csunitibi TOP szállásértékelő
2017. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. március 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy konferencia kapcsán töltöttem itt néhány napot. Az elhelyezkedése valóban jó: csendes, de közel sok neves látnivaló, vagy könnyen elérhető. Az épület maga nem sokat mutat és belülről is az egyszerűség a jellemző. A konyhájukra nem lehet panasz. változatos, ízletes, megfelelő mennyiséggel. A személyzet egész jól állta a majd' 200 fős társaság ellátását.

2016. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. június 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát volt szerencsém eltölteni a szálloda vendégeként Budapesten. Az elhelyezkedés valóban fantasztikus. A személyzet is igen segítőkész, udvarias. A szoba tágas, tiszta. Amivel problémám volt, az a matrac, és a párna. nem voltak igazán kényelmesek. A reggeli választéka kisit túl szerény. A hideg felvágottak nem voltak túl bizalom gerjesztőek, így végül azokat kihagytam.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 20.
Többször is itt jártunk a párommal, nem mondom, van sok színvonalasabb, modernebb szálloda Budapesten, de ez a kedvencünk - csendes nyugodt negyedben, de főleg minden közel van: itt a Széchényi fürdő, a Városliget, múzeum, gyerekekkel is könnyen lehet programot tervezni pld. az állatkertbe, a földalatti sincs messze és nem utolsósorban a Backstage pub párlépésnyire.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 16.
Külsőre talán nem túl bizalomgerjesztő épület, de a foglalt superior szoba teljesen kifogástalan volt. Modern berendezés, és párját ritkító bőséges reggeli, mind választékban, mind minőségében. A központi elhelyezkedésével ellentétben nem túl zajos, nyugodt környék, ahonnan pár lépéssel a város sűrűjében lehetünk.
2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez a szálloda már csak árnyéka önmagának. Már jó néhányszor megfordultunk itt, és sajnos azt tapasztaljuk, hogy a "színvonal" igen gyors mélyrepülésben van. Ami az ágyneműt illeti, a párnák olyannyira régiek, rossz minőségűek, hogy ezeken ébredve garantált a nyak vagy fejfájás. A reggeli pedig, hát az igencsak hagy maga után kívánni valót!
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 20.
Fantasztikusan jó humorú, kedves ember volt a recepciónál az érkezésünkkor. Mindjárt meghatározó lett az egész szállodára nézve, csuda jó szemmel néztünk innen aztán mindent. Jó napunk támadt, s hogy a szoba nem francia ágyas volt, az igazán nem az Ő hibája. Ő maga és fiatal kollégája is nagyon segítő kész volt néhány dologban ami a budapesti helyismeretet illeti.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 31.
Hosszú évek után történt, hogy újra a Hotel Benczúrban szálltunk meg. Örömmel láttuk, hogy az idő múlása nem látszik a házon. Hazai és nemzetközi összehasonlításban az a 40 Euro, amit fizettünk nagyon elfogadhatónak ítélhető. A környezet, a megközelíthetőség továbbra is előnye a szállodának. További sikereket kívánunk.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.774 - 11.260,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.628 - 12.066,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 8.935 - 15.587,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.461,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Judit Apartments Budapest
Érvényes: 2019.09.09-ig
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.11.19-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.511 - 18.368,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 11.049 - 15.354,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.236 - 21.935,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.09-ig

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval