Rózsika

Rózsika adatlapja

Regisztráció2013.04.27
Utoljára itt2015.05.23

Kiváló 2013. április 27.a párjával járt itt
Nem tudtam eldönteni,hogy válogassak a finom ételek közül, vagy gyönyörködjek a csodaszép kilátásba.Mindkettő nagyon pazar!!Micsoda gyöngyszem ez a hotel!Az étlapot végig kell kóstolni, a tájjellegű desszerttel fogom legközelebb kezdeni,mert azt már nem bírtam megenni.A kiszolgálás, a rend és a környezet is kitűnő.
Kiváló 2013. november 29., csoporttal járt itt
2013. okt. 19-én 40 éves osztálytalálkozónkat ünnepeltük a SZENT ANNa fogadóban,így nagy betűkkel. Egyszerre 38 ember nem tévedhet. Csak jó és dicsérő kritika volt. Jó döntés volt, máskor is jövünk. Nagyon jókat,finomakat és sokat ettünk, aztán jót mulattunk. Csak asztal foglalásunk volt,mindenki választott magának.
Kiváló 2013. április 27.a párjával járt itt
2012. karácsonyi ünnepeket töltöttük a hotelben,szép és jó ajándék volt. Kellemes környezet,nyugalom,csend, tisztaság,remek ételek. Bőséges svédasztal, finom ízek,meleg és friss reggeli, változatos és az ünnephez illő vacsora. A wellnes is kifogástalan. Nem lelakott,modern és ízléses berendezés.