2652 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Étterme Bánk a térképen

Tó Wellness Hotel Étterme Bánk értékelése:

3. helyezett a 4 bánki étterem közül
434. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

borozó, étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
jazz
magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex
nincs

Tó Wellness Hotel Étterme Bánk bemutatkozása

A reggelit és a főétkezéseket, létszámtól függően, büféjellegű vagy menüválasztásos rendszerben kínáljuk kedves Vendégeinknek.

A’la carte étlapunkon a magyar konyha specialitásán kívül a nógrádi ételek is megtalálhatóak. Gyermek, vegetáriánus és wellness-ételsorok is színesítik kínálatunkat. Borlapunkon a legnevesebb magyar borászok remekeit sorakoztattuk fel.

Tó Wellness Hotel Étterme Bánk képei

Tó Wellness Hotel Étterme Bánk vélemények

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Ajándékba kaptunk egy ebédet az étterembe. Most voltunk először, bár a wellness részlegbe rendszeresen megyünk, ha Bánkon vagyunk. Nagyon hangulatos a Hotel és az étterem is, gyönyörű a rálátás a Tóra. Ízletesek és nagyon gusztusosan szervírozottak az ételek, a koktélok kellemesen hidegek és finomak. A felszolgáló hölgy is kedves volt. Jövünk máskor is.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 19.
Családi nyaralásra érkeztünk két kisebb és két nagyobb gyermekkel. Érkezéskor apró ajándékkal kedveskedtek a gyerekeknek. Kényelmes szobák, kiváló étterem, udvarias kiszolgálás, figyelmes pincérek. A wellness részleg igazán jó, minden igényt kielégít. Az ide tartozó kalandpark is nagyszerű szórakozást nyújtott. Csak ajánlani tudom.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkat töltöttük ebben a csodaszép környezetben található hangulatos hotelban. A szoba minden igényt kielégítő, hangulatos, barátságos, teljesen megfelelő helyszín volt a mi romantikus eseményükhöz. Az étteremben nagyon figyelmes kiszolgálást élvezhettünk a választékos és finom ételek mellett.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem tudtam eldönteni,hogy válogassak a finom ételek közül, vagy gyönyörködjek a csodaszép kilátásba.Mindkettő nagyon pazar!!Micsoda gyöngyszem ez a hotel!Az étlapot végig kell kóstolni, a tájjellegű desszerttel fogom legközelebb kezdeni,mert azt már nem bírtam megenni.A kiszolgálás, a rend és a környezet is kitűnő.

Legnépszerűbb csomagok Bánkon és környékén
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 21.474 - 28.137,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2020.08.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2020.07.13. - 2021.07.13.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.954 - 28.351,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.

Szállodák Bánkon és környékén
Royal Club Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Tó Wellness Hotel Étterme BánkX