Szent Anna Panzió és Étterem Berkenye

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Szent Anna Panzió és Étterem Berkenye vélemények

Kiváló 2022. május 16., csoporttal járt itt
Nógrád megyei baráti kirándulás végső áldomásaként ebben hangulatos étteremben ebédeltünk. . A felszolgáló pincér 16 embert egyedül szolgált fel, . A rendelt gyümölcs leves kifogástalan volt, sűrű finom , üdítő leves volt. . A második fogás, tálak voltak, igen sokféle hússal, , körítéssel . .
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2019. április 26.családjával járt itt
Egy hosszú túra után. éhesen tértünk be Berkenyére. A Szent Anna éttermet úgy ajánlották. Nagyon sokan voltak, így hely sem volt. Nem volt foglalásunk. De nagyon rendesek voltak. Kaptunk asztalt. Meglepően gyorsan felvették a rendelést. És gyorsan hozták az ételeket. Amik hatalmas adagok voltak. Nagyon ízletesek. A leves is maga csoda. Sok helyen voltunk már, de hajaz mindent. Aki nem próbálja ki, bánhatja.
Szent Anna Panzió és Étterem Berkenye - Külső képSzent Anna Panzió és Étterem Berkenye - EgyébSzent Anna Panzió és Étterem Berkenye - Étel/italSzent Anna Panzió és Étterem Berkenye - Étel/italSzent Anna Panzió és Étterem Berkenye - Étel/italSzent Anna Panzió és Étterem Berkenye - Étel/italSzent Anna Panzió és Étterem Berkenye - Étel/ital
Szörnyű 2018. október 22.gyerekekkel járt itt
A helységben látott üres asztalok láttán azt gondoltuk, hogy olyan félház lehet (foglalt táblák nem voltak). Azért óvatosságból nem ültünk le valamelyik üres asztalhoz, hanem megvártuk a pincérnőt és jeleztük neki ebédelési szándékunkat. Fejét csóválva közölte velünk, hogy már kint is várnak és nincs hely.
Átlagos 2018. június 19.barátokkal járt itt
Itt lakunk az egyik közeli faluban. Néha elugrunk egyet ebédelni vagy külföldi vendégeket viszünk. A környezet nagyon jó. A konyha kiváló viszont a kiszolgáláson lenne mit javítani. Nem lehet mogorván nézni a vendégre. Kért italt a vendég elé kell helyezni nem az asztal végére hogy majd odaadogatja a vendég annak aki kérte stb.
Kiváló 2017. november 21.családjával járt itt
Vintage hangulatú berendezéssel , és igazi különlegességeket kináló konyhával biró igazi kis gyöngyszem. .
Ja és a mennyiséggel sem fukarkodnak. Megpakolják a tányérokat ! De már az étlapon az elnevezések olvasása is derűt és gyomorkorgást okoz ! Ha igazán különlegeset és finomat akarsz enni egy nógrádi kirándulás záró akkordjaként ezt az éttermet nem szabad kihagyni !
irány Berkenye ! ! Nem fogjátok megbánni !
Kiváló 2017. július 16.családjával járt itt
Már többször jártam az étteremben különböző családi eseményeket ünnepelni. Több év alatt nem esett a színvonal, ezért is megéri Budapestről útbaejteni. Most is egy kirándulás végén tértünk be igen éhesen. A személyzet udvarias és gyors. Épp egy lakodalom is volt a lakodalmas házban, de ez nem látszott meg a mi kiszolgálásunkban.
Kiváló 2015. június 20.családjával járt itt
A környéken a legjobb Fogadó és étterem,mindenkinek csak ajánlani tudom,a kiszolgálás is nagyon jó. Az ételek mennyisége és minősége kifogástalan,és persze nagyon sokféle a választék. Sokszor jártunk itt,és még fogunk is. A környezet is szép rendezett,másoknak is tetszik biztosan,mert amikor megyünk,mindig sokan vannak,de mivel nagy az étterem több százan el lehet férni.
Kiváló 2013. november 29., csoporttal járt itt
2013. okt. 19-én 40 éves osztálytalálkozónkat ünnepeltük a SZENT ANNa fogadóban,így nagy betűkkel. Egyszerre 38 ember nem tévedhet. Csak jó és dicsérő kritika volt. Jó döntés volt, máskor is jövünk. Nagyon jókat,finomakat és sokat ettünk, aztán jót mulattunk. Csak asztal foglalásunk volt,mindenki választott magának.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással, az ételek minőségével, és mennyiségével is. Már többször jártunk ebben a fogadóban,és mindig tökéletesen meg voltunk elégedve mindennel. A hagyományos éttermi fogások mellett sok különleges, illetve tájjellegű ételt is felszolgálnak. A gasztronómiai élményt fokozza az épület külső, és belső megjelenése. Máskor is el fogunk jönni.