Árpesz

Árpesz adatlapja

Munkákból kifolyólag sokat utazom, ezáltal sok helyen megfordulok, ha tehetem meleget eszek, szeretem a finomat. A munkám ma Tiszaújvárosba hozott, és felkerestem egy retró éttermet, melyben voltam kb. 20-25 éve, az étterem részben átesett egy felújításon ezáltal egy kellemes környezetben lehet ebédelni. Az általam választott leves házi májgomb és csülkös pacalpörkölt volt. A leves finomabb is lehetett volna, ha egyben melegítík a májgombóccal, ugyanis a gombóc melegebb volt mint a leves, a pacal jó volt. Azért elfogyott.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Gasztro-guru  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2018.01.16
Utoljára itt2019.08.27

Kiváló 2018. augusztus 26., kollégákkal járt itt
Külföldi vendégeket vittem vacsorázni az étterembe, mivel augusztus 20-ra tekintettel a könnyebb megközelíthetőség és parkolás miatt, a másik vendégek szállása is közeben volt. Nagyon kedvesek és udvariasak voltak a pincérek, kiszolgálással sem volt gond. A vacsora állt elő étel,fő és desszertből melyek kifogástalanok voltak.
2019. április 22., kollégákkal járt itt

Vacsorán voltam a Borkatakombákba étteremben, előétel kiváló, gulyásleves oda kozmált, a kacsa és a dessszer finom volt.
Nos, van még mit finomítani, de talán sikerűl.
Én biztos nem engedtem volna felszolgálni a gulyást!
Szerintem nem novellát kell írni, hanem a lényeget!

Üdv.: Á.
Kiváló 2019. április 22., kollégákkal járt itt

Egerben vitt az utam, itt ebédeltem kollegáimmal, a belvárosban találtunk egy kis étermet, választottunk, melyet Senátornak hívnak. Három fogásos volt az ebéd, leves, fő és desszert volt. Levesben nem nagyon szoktam válogatni viszont a fő menűben nagy kedvencem a liba és kacsa melyből majdhogynem megeszek mindent, a kacsa combra esett a választásom, nagyon finom ropogósra sikeredett, finom ízesítéssel készült, és a desszert is kiváló volt.