Kéhli Vendéglő Budapest

Kéhli Vendéglő Budapest
Kéhli Vendéglő BudapestKéhli Vendéglő Budapest
Kéhli Vendéglő BudapestKéhli Vendéglő Budapest

Kéhli Vendéglő Budapest bemutatkozása

Szeretettel várjuk Önöket e mesemondó házban, melyben 1899 tavaszán a szorgalmas és vendégszerető Kéhli család megnyitotta kisvendéglőjét, és olyan gondossággal vezette, hogy KÉHLI MAMA neve már életében fogalommá vált. Ez a régi ház, amely néhány hasonló korú házzal körbevéve ma egy kis szigetnyi múltat őriz a hajdan volt Óbudából.

Hotel Xavin Harkány - Pihentető wellness napok
Pihentető wellness napok
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Kéhli Vendéglő Budapest vélemények

Gyenge 2024. március 24.barátokkal járt itt
Hárman voltunk egy szép vasárnap délben. Mivel régóta hallottunk az étteremről, gondoltuk kipróbáljuk. A ruhatár mellett kaptunk helyet. Nagyon hideg volt. Amikor kérdeztük miért nincs fűtés, azt mondták azért, mert akkor a felszolgálóknak melegük lesz. Értem. A vendég másodlagos.
Gyenge 2024. február 10.barátokkal járt itt
Barátnőmmel mentünk ünnepelni a születésnapját. A pincérek előzékenyek voltak. Ajánlottak ételt, azt választottuk. . . . . bár ne tettük volna. A borjúpörkölt, nem szétomlott a szánkban, hanem száraz cipőtalpra emlékeztetett. Szörnyű volt lenyelni is. Vagy kamu volt alapanyag vagy agyon mikrozták. . . . .
2022. február 5.egyedül járt itt
Évszázados múlttal és hagyományokkal rendelkező tradicionális magyar konyhát vivő étterem Óbuda történelmi részén. A vendéglőt Kéhli Mama 1899-ben nyitotta meg, a környék ma már a Krúdy-negyed nevet viseli, a neves író is törzsvendég volt az étteremben, de sok más híres író, költő, államférfi is megfordult itt.
Kéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - EgyébKéhli Vendéglő Budapest - Külső képKéhli Vendéglő Budapest - Külső képKéhli Vendéglő Budapest - Külső képKéhli Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKéhli Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKéhli Vendéglő Budapest - Külső képKéhli Vendéglő Budapest - Külső képKéhli Vendéglő Budapest - Külső képKéhli Vendéglő Budapest - Külső képKéhli Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKéhli Vendéglő Budapest - BelsőKéhli Vendéglő Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Kellemes hely, szuper hangulat. Finom ételek, igazi szódavizet szolgálnak fel. Udvarias felszolgálók.
Szörnyű 2019. január 2.barátokkal járt itt
Barátaink 14 órát utaztak Hannover-ből hogy a kisgyerekük születésnapját itt ünnepeljék. 90 perccel a megrendelés után a pincér bejelentette, hogy a gyerek rendelése törölve lett valami félreértés miatt. Mondtuk, hogy rendben, előfordul, hozzon egy tányér hasáb burgonyát vagy valamit. Azt mondta minimum még 40 perc.
Kiváló 2018. augusztus 26., kollégákkal járt itt
Az asztalfoglalás nélkül nem érdemes oda menni, nem biztos, hogy lesz szabad. A kiszolgálás nem volt probléma. Itt már többször jártam, nagy házias finom Magyaros ételek vannak. Szintén elő, fő és desszert volt. Az előételnek tatár beefsteaket ettünk mely nem nyerte el tetszésünket, a fő és desszert kifogástalan volt.

Jó étvágyat!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2017. november 28.családjával járt itt
Hétvégén ebédeltünk itt. Előzetes asztalfoglalással. Az éterem környezete elegáns Óbudán a régi krudy negyedben van a panelházak között régi épületben a 1900-as évek eleji hangulatot idézve. Az ételek elfogadhatóak voltak. Kishalászlé langyos volt 1000 Ftét a húsleves forró.
Kéhli Vendéglő Budapest - Étel/italKéhli Vendéglő Budapest - Étel/italKéhli Vendéglő Budapest - Étel/italKéhli Vendéglő Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 19.családjával járt itt
Elsö látogatásunk az étteremben, bár már sokat hallottunk róla, hiszen irodalmi kapcsolata is van a helynek. Eléggé korán érkeztünk -szerencsére- mert hamarosan megteltek az asztalok. Elegáns, igényes berendezés, csillogóan tiszta minden, figyelmes kiszolgálás, kiváló ételek, egy békés, nosztalgikus hangulat, kellemes aláfestö zenével. Mindenkinek ajánlom, mi már tervezzük következö látogatásunka!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. november 26., kollégákkal járt itt
Májusban írtam egy értékelést, amiben mindenről csak felsőfokon tudtam szólni. Novemberben egy péntek délután látogattunk el újra ide, asztalfoglalással. Erre igazán nem volt szükség, mert rajtunk kívül egy vendég sem volt az étteremben. Személyzet annál több, bár Ők valamilyen rendezvényre készülve hangosan húzogatták az asztalokat, mogorván rendezgettek.
Gyenge 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Hangulatos etterem, kulonosen a terasz,1 heten belul ketszer is voltunk itt. . . . . Az etelek finomak voltak, a mennyiseg is megfelelo,viszont a kiszolgalas hagy kivanni valot maga utan. . . . A pincer nem adott egyertelmu valaszt arra, hogy a "Palacsinta variaciok" hany darab palacsintat jelent! ? Az adott valasz alapjan ugy tunt,korlatlan mennyisegben lehet kerni.
Kéhli Vendéglő Budapest a térképen
1036 BudapestMókus u. 22.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • táncos hely
H-V
magyar