Rozmaring Vendéglő Budapest
1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 125.

Rozmaring Vendéglő Budapest a térképen

Rozmaring Vendéglő Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Rozmaring Kertvendéglő

vendéglő
hitelkártya elfogadás, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, élő zene ...
Visa, EC/MC, Amex

Rozmaring Vendéglő Budapest bemutatkozása

Vendéglőnk a Duna partján, gyönyörű zöldövezeti parkosított
környezetben, kiváló parkolási lehetőséggel várja vendégeinket.
Különleges igényességgel kialakított kert, terasz, belső tavacska és
fahíd teszi egyedivé és hangulatossá ... Tovább >>
Vendéglőnk a Duna partján, gyönyörű zöldövezeti parkosított
környezetben, kiváló parkolási lehetőséggel várja vendégeinket.
Különleges igényességgel kialakított kert, terasz, belső tavacska és
fahíd teszi egyedivé és hangulatossá vendéglőnket.

Elegáns és barátságos hangulatú fedett termünk mellett, borospince,
külön rendezvényterem és teniszpálya is vendégeink rendelkezésére áll.

Jöjjön el hozzánk, legyen a vendégünk!

- Családi, baráti összejövetelek, születésnapok, ballagás

- Cégek, vállalatok részére teljes körű programszervezés

- Konferenciák, előadások, meeting-ek lebonyolítása

- Élő zenés, táncos rendezvények

- Ökör sütés, gulyásparti rendezése

- Hajókirándulás (saját kikötő), partik szervezése

- Cégek számára helyszínre történő kitelepülés

- Sátras szabadtéri rendezvények lebonyolítása

- Esküvői rendezvények

Rozmaring Vendéglő Budapest képei

Rozmaring Vendéglő Budapest vélemények

2019. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Céges munkaebéddel kapcsolatosan járunk az étteremben. Az étterem könnyen megközelíthető, kultúrált parkolási lehetőséget biztosító hangulatos helynek ígérkezett, ezért választottuk ezt az éttermet. Nem okozott csalódást, kedves fogadtatást követően csendes nyugodt körülmények között tudtunk megbeszélést tartani, majd ebédelni.
Cegléd
Gyöngyös

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Hatalmas komplexum a III. kerületben, közvetlenül a Duna-parton. Étterem több terasszal, belső kerttel, rendezvényközpont, csónakház. Megérkezésünkkor - szombat 3 óra előtt - meglepően nagy tömeggel szembesültünk, szinte tele volt a parkoló, esküvő, több családi ünnepi esemény zajlott. Szerencsére sikerült kapnunk egy Dunára néző asztalt az árnyékos teraszon.

2018. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Külföldi vendégeket vittem vacsorázni az étterembe, mivel augusztus 20-ra tekintettel a könnyebb megközelíthetőség és parkolás miatt, a másik vendégek szállása is közeben volt. Nagyon kedvesek és udvariasak voltak a pincérek, kiszolgálással sem volt gond. A vacsora állt elő étel,fő és desszertből melyek kifogástalanok voltak.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 12.
Szép panorámával rendelkező helyen kellemes vendéglátásban volt részünk. Szakszerű, határozott, udvarias kiszolgálást, finom, házias-magyaros ízeket tapasztaltunk. AZ itallap kicsit drágább egy óbudai hagyományos vendéglőtől elvártnál. Egyedüli hiányosság a gyerekbarát szolgáltatások hiánya, egy ici-ici játszósarok hasznos lenne a vendégek számára.

bzzz TOP szállásértékelő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ilyen csapnivaló ételeket ritkán mernek felszolgálni! Pácolt oldalas ami száraz és egyben zsíros, magyarul korábban készült és megszáradt és mg túl is volt sütve, ami vághatót találtam az meg zsíros volt, fogas az meg rossz ízű és állott volt, ja desszert a somlói erős megcsúfolása! ! ! Én vagyok a hibás, hiszen pár hete voltak az ismerőseim, akik egytől egyig hasmenést kaptak 40.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal jártunk az étteremben. A környezetbe nagyon könnyen beleszeret az ember, mert valóban csodálatos. Az ételek és a felszolgálás átlagos szintűnek nevezhető. Az ételek mennyisége rendben volt, a magyaros jellegnek nagyjából megfelelt. A felszolgálók szakmai színvonala lehetne magasabb.
Egységében minden rendben volt.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8.
A Duna partján található étteremhez tartozik egy nagyon szép és kellemes, kis kerti tóval és azon átívelő hidacskával rendelkező kerthelyiség, valamint egy, a Dunára és a Margit-szigetre néző terasz is. A kellemes környezet volt az, ami miatt ezt az éttermet választottuk. Előző nap foglaltam asztalt. A foglalást rögzítő hölgy nagyon flegma volt, és alig figyelt arra, amit mondtam.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 31.
Mindenkinek ajánlom, aki egy kellemes estét akar eltölteni egy kellemes helyen. Mindenképpen a kerthelyiség az, amiért érdemes ellátogatni a helyre, mert annyira jó ott üldögélni, és nézni a Duna-parti tájat. Az ételek számomra semmi extra nem volt, de hibát sem találtam benne, ha csak nem tekintem azt annak, hogy a grill hal olajban egyben volt megsütve, de ennek ellenére szívesen visszamennék, mert maga a hely megéri :)

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Az étterem közvetlenül a Duna partján helyezkedik el, szemben a Margitszigettel. A panoráma csodálatos, főleg nyáron. A vendéglátóegység saját stéggel rendelkezik, amely a vendégek számára is látogatható nyáron. Az ételek magyaros jellegűek, az adagok nagyok. A pincérek udvariasak, készségesek.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 11.
Ballagási vacsorán jártunk, több hasonló foglalás is volt egyszerre az étteremben. Ennek megfelelően mindenre várni kellett - nem is keveset. A levesek finomak voltak, de túl sósak. A főételes vegyes tálnak nem volt koncepciója, nagyon sokféle hús és köret került rá teljesen össze-vissza módon, kihűlve, kiszáradva, át nem gondolt adagokban.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.562 - 27.637,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 35.417,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.07.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 17.336,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.07.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.224 - 66.802,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 16.200,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2020.12.17.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.06. - 2020.11.22.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2021.06.06.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Rozmaring Vendéglő BudapestX