Rozmaring Vendéglő Budapest
1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 125.

Rozmaring Vendéglő Budapest a térképen

Rozmaring Vendéglő Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Rozmaring Kertvendéglő

vendéglő
hitelkártya elfogadás, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, élő zene ...
Visa, EC/MC, Amex

Rozmaring Vendéglő Budapest bemutatkozása

Vendéglőnk a Duna partján, gyönyörű zöldövezeti parkosított
környezetben, kiváló parkolási lehetőséggel várja vendégeinket.
Különleges igényességgel kialakított kert, terasz, belső tavacska és
fahíd teszi egyedivé és hangulatossá ... Tovább >>
Vendéglőnk a Duna partján, gyönyörű zöldövezeti parkosított
környezetben, kiváló parkolási lehetőséggel várja vendégeinket.
Különleges igényességgel kialakított kert, terasz, belső tavacska és
fahíd teszi egyedivé és hangulatossá vendéglőnket.

Elegáns és barátságos hangulatú fedett termünk mellett, borospince,
külön rendezvényterem és teniszpálya is vendégeink rendelkezésére áll.

Jöjjön el hozzánk, legyen a vendégünk!

- Családi, baráti összejövetelek, születésnapok, ballagás

- Cégek, vállalatok részére teljes körű programszervezés

- Konferenciák, előadások, meeting-ek lebonyolítása

- Élő zenés, táncos rendezvények

- Ökör sütés, gulyásparti rendezése

- Hajókirándulás (saját kikötő), partik szervezése

- Cégek számára helyszínre történő kitelepülés

- Sátras szabadtéri rendezvények lebonyolítása

- Esküvői rendezvények

Rozmaring Vendéglő Budapest képei

Rozmaring Vendéglő Budapest vélemények

aldvbr TOP egyébhely értékelő
2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 12.
Szép panorámával rendelkező helyen kellemes vendéglátásban volt részünk. Szakszerű, határozott, udvarias kiszolgálást, finom, házias-magyaros ízeket tapasztaltunk. AZ itallap kicsit drágább egy óbudai hagyományos vendéglőtől elvártnál. Egyedüli hiányosság a gyerekbarát szolgáltatások hiánya, egy ici-ici játszósarok hasznos lenne a vendégek számára.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Ilyen csapnivaló ételeket ritkán mernek felszolgálni! Pácolt oldalas ami száraz és egyben zsíros, magyarul korábban készült és megszáradt és mg túl is volt sütve, ami vághatót találtam az meg zsíros volt, fogas az meg rossz ízű és állott volt, ja desszert a somlói erős megcsúfolása! ! ! Én vagyok a hibás, hiszen pár hete voltak az ismerőseim, akik egytől egyig hasmenést kaptak 40.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal jártunk az étteremben. A környezetbe nagyon könnyen beleszeret az ember, mert valóban csodálatos. Az ételek és a felszolgálás átlagos szintűnek nevezhető. Az ételek mennyisége rendben volt, a magyaros jellegnek nagyjából megfelelt. A felszolgálók szakmai színvonala lehetne magasabb.
Egységében minden rendben volt.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8.
A Duna partján található étteremhez tartozik egy nagyon szép és kellemes, kis kerti tóval és azon átívelő hidacskával rendelkező kerthelyiség, valamint egy, a Dunára és a Margit-szigetre néző terasz is. A kellemes környezet volt az, ami miatt ezt az éttermet választottuk. Előző nap foglaltam asztalt. A foglalást rögzítő hölgy nagyon flegma volt, és alig figyelt arra, amit mondtam.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 31.
Mindenkinek ajánlom, aki egy kellemes estét akar eltölteni egy kellemes helyen. Mindenképpen a kerthelyiség az, amiért érdemes ellátogatni a helyre, mert annyira jó ott üldögélni, és nézni a Duna-parti tájat. Az ételek számomra semmi extra nem volt, de hibát sem találtam benne, ha csak nem tekintem azt annak, hogy a grill hal olajban egyben volt megsütve, de ennek ellenére szívesen visszamennék, mert maga a hely megéri :)

Dr. Spice TOP étteremértékelő
2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Az étterem közvetlenül a Duna partján helyezkedik el, szemben a Margitszigettel. A panoráma csodálatos, főleg nyáron. A vendéglátóegység saját stéggel rendelkezik, amely a vendégek számára is látogatható nyáron. Az ételek magyaros jellegűek, az adagok nagyok. A pincérek udvariasak, készségesek.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 11.
Ballagási vacsorán jártunk, több hasonló foglalás is volt egyszerre az étteremben. Ennek megfelelően mindenre várni kellett - nem is keveset. A levesek finomak voltak, de túl sósak. A főételes vegyes tálnak nem volt koncepciója, nagyon sokféle hús és köret került rá teljesen össze-vissza módon, kihűlve, kiszáradva, át nem gondolt adagokban.

milka881 TOP étteremértékelő
2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Sajnosnem lesz 1 pozitiv értékelés sem ,nagyon elégedettlenek voltunk a párommal és jó pár vendég is osztaná a véleményünket akik szintén fintorogtak. Vasárnap ebéd idő volt kb 2kor. zárt teraszon ültettek le hideg volt és pluszba 1 hangos szülinapos társaság volt a helységben ,nem ajánlottak fel más helyet .

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 27.
Szép helyen van, viszonylag nagy vendégmozgással. Családdal mentünk, hogy kipróbáljuk nyáron. A kiszolgálás furcsa volt. Nem igazán lehetett kérdezni, és nem is adtak választ. A másik asztalnál többek visszaküldték az ételt. Nálunk nem volt vele gond, de lassú volt a kiszolgálás, és nem feltétlenül volt biztos a pincér, hogy mit rendeltünk.

sm33 TOP fotófeltöltő
2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Barátom ötlete alapján kerestük fel a helyet. Gyönyörű fekvésű objektum a Duna partján, szemben a margitszigeti víztoronnyal. A beltér átlagosan magyaros. A fogadtatás kedves, udvarias csakúgy, mint a kiszolgálás. Az italválaszték jól összeválogatott, bőséges. Az étlapon már gyanús volt a túl sok féle étel, abból általában nem sok jó sül ki.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort
2018.07.15. - 2018.10.13.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-6 éjszaka 9.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, játszótér használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.09.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2018.02.13. - 2018.12.27.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.30. - 2018.09.02.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.28.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.12.29.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.210 - 20.400,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.18.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jacuzzi és szauna használattal, borkóstolással
2018.06.01. - 2018.08.31.
Caminó Panzió
Dunaharaszti
3 nap/2 éjszaka 3.375 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.13. - 2019.07.15.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 2.750 - 3.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.15. - 2019.07.15.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Tó Wellness Hotel Budapest
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

Rozmaring Vendéglő BudapestX