3300 Eger, Dobó Tér 11.

Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger a térképen

Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger értékelése:

34. helyezett a 128 egri étterem közül
171. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

magyar, angol, német, orosz, lengyel
Visa, EC/MC, Amex

Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Egy hétvége a belvárosi cukrászdában. . . Rendelés után gyorsan hozzák a finom somlói galuskát,a mi újra volt gondolva. . Ízléses tálalásban , forró csokival gyorsan el lehet fogyasztani. . Visszajáró helyi vendégek vagyunk, hiába nem volt még eddig csalódás a helyben. . Igen csak ajánlom a belvárosi hangulatos helyet a kirándulók számára is. .

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Munkatársakkal fogyasztottunk itt vacsorát. Kicsit lassú volt a kiszolgálás, a savanyúságra, amit a főétel szervírozásakor kértünk, sokat kellett várni. Nem volt emlékezetes, semmi különöset nem tudnék mondani az ételről. Az adagokkal jól lehet lakni. A helyet kell inkább megfizetni, mert nagyon hangulatos helyen, a Kis-Dobó-téren van, ahol sokszor élőzene szól.

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte

Egerben vitt az utam, itt ebédeltem kollegáimmal, a belvárosban találtunk egy kis étermet, választottunk, melyet Senátornak hívnak. Három fogásos volt az ebéd, leves, fő és desszert volt. Levesben nem nagyon szoktam válogatni viszont a fő menűben nagy kedvencem a liba és kacsa melyből majdhogynem megeszek mindent, a kacsa combra esett a választásom, nagyon finom ropogósra sikeredett, finom ízesítéssel készült, és a desszert is kiváló volt.
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
2018. 04. 25-én egy napos kiránduláson jártunk Egerben. Minden évben ellátogatunk a városba és örömmel látjuk a fejlődést, különösen ami a Várat illeti. Az említett étteremben még nem jártunk, a régi, már "kipróbált" éttermekbe nem mentünk vissza, mivel nagy csalódást okoztak. Örömmel írhatom, hogy a Senator étteremben nem csalódtunk.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
Egyszerű hétvégi óév bucsuztatón barátokkal. CSupán csake gy kis beszélgetésre tértünk be az étterembe. Udvarias kiszolgálás, tisztaság , hangulatos berendezések, izléses dekoráció a teremben. Finom borok, pezsgő. . AZ étterem telt házzal üzemel, nincs sok szabad hely. Ez a hirét is bizonyitja. . Naygon jó volt egy kicsit borozgatni. . .

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Mi nem csak az éttermet, hanem a szállást is igénybe vettük. Maximálisan meg voltunk elégedve minden alkalommal, amikor náluk töltöttünk néhány napot. Kellemes környezet, figyelmes személyzet, megfelelő mennyiségű és kitűnő ízvilágú ételek. A Ház bora nem minden évben volt a legjobb, de a kínálatból tudtunk megfelelőt választani.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
A fedett teraszon volt számunkra terítve egy hosszú asztal. A kilátás a Dobó térre, a nyüzsgő sétáló utcára csodálatos, nagyon hangulatos a hely. Az ételek isteni finomak voltak, a felszolgálás profi. Nagyon jól éreztük magunkat.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
A kiszolgálás nagyon gyors! A személyzet kedves és figyelmes, egy kicsit drága, de egyszer mindenképp megéri!

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Ahogy Egerbe érkeztünk gondoltuk bekapunk egy kis könnyű ebédet,így bementünk az első étterembe ami utunkba esett. Az enyhe kifejezés,hogy megörültek volna nekünk főleg miután csak ásványvizet és csirkés szendvicset kértünk. Azért adtunk még egy esélyt az étteremnek. Kár volt. Egy igen komor pincér szolgált ki,láthatóan nem szerette a szakmáját.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 27.
Utcazenészek találkozójának 2. napján voltunk itt vacsorázni a lányommal. Nem foglaltunk előre helyet, de le tudtunk ülni. A lányom Házilag füstölt pisztrángot evett római salátával és öntött saláta veloutéval, paradicsommal, én kímélő ételek közül választottam a Penne füstölt lazaccal és cukkinivel.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
HR Apartmanház
2-3 éjszaka: reggelis ellátással, kávé- és borbekészítéssel, 1 alkalmas strandbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
2020.05.24. - 2021.05.25.
Róma Apartmanház
Bogács
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.058 - 19.118,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2021.03.31.
Szent János Vendégház
Csillagtúra Panzió
2020.05.25. - 2021.04.11.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Abádszalók
2020.05.29. - 2020.09.30.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.12.20.

Panoráma Hotel Noszvaj Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes ár 2 éjszakától
Nyári ajánlat 3=4 éj
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

Senator-Ház Étterem és Kávéház EgerX