sengá leygnel

sengá leygnel adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2016.08.03

Kiváló 2013. július 22.családjával járt itt
A mátraházi Ózon Hotel szolgáltatásait eddig mindig március hónapban vettük igénybe. Az idén először júliusban is ellátogattunk a Mátra lábánál, csodálatos környezetben fekvő szállodába. Nem csalódtunk most sem! A kilátás lenyűgöző, a medencék, a kiszolgálás, az ételek, a szauna szeánszok, mind-mind felejthetetlen élményt nyújtottak családom számára.
Felhasználó fényképei:
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza -
2013. április 23. járt itt
Egy alkalommal voltunk a családdal a Hotel Marinában. A személyzet segítőkész, udvarias. A szoba, ahol laktunk, sajnos nem a legtisztább volt. Az all inclusive ellátás keretében nagyon finom ételeket fogyaszthattunk a bőséges választékból. A kiszolgáló személyzet nagyon kedves volt. A Hotel a Balaton partján fekszik, saját stranddal rendelkezik.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Ősszel volt szerencsém 3 napot tölteni a Hotel Pelionban. Nagyon elégedettek voltunk a személyzettel, a szoba tisztaságával. A svédasztalos vacsora választási lehetőségeit azonban kevésnek találtuk. A wellnes részleggel maximálisan elégedettek voltunk. A szálloda alatt elhelyezkedő barlangban a légzőtorna is kiváló lehetőséget nyújtott a légutak megtisztulására.