Sifty
1 évnyi aktív tagság

Sifty adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Csokoholista  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Csipegető
Regisztráció2018.01.12
Utoljára itt2021.08.02

Gyenge 2018. január 13.a párjával járt itt
Az étteremben most jártunk először, és a kijövetelkor eldöntöttük, hogy utoljára is. 4 pincérnő dolgozott, köszöntünk jóóó hangosan, de nem nagyon reagáltal sz érkezésünkre. Nem volt nagy a pörgés, több asztalnál csak ültek a vendégek, és vártak. Vártunk mi is. Nézelődni volt idő, szó se róla. . .
Kiváló 2018. január 14.a párjával járt itt
Most voltunk először, nem bántuk meg. Szép beltér, figyelmes és gyors kiszolgálás, korrekt felszolgáló, finom borok és finom ételek. Az egyik fő profil a 11:00-15:00 közötti menüztetés (nem számoltam, de kb. 8-10 féle menüből lehet válsztani) és pizzéria. (Helyben sütve, kemencében, akár kívánság szerint.
2018. január 12.a párjával járt itt
2. alkalommal töltöttünk el itt egy hetet, alapvetőleg mindennel meg vagyunk elégedve. Ár-érték arányban kiváló! Konyha kifogástalan, a napi 3x étkezésnél 3 opcióból lehet választani, kinek-kinek szájíze vagy igénye szerint. Az adag bőséges. Egy kis fennakadást okozhat az, hogy a hétvégén nincs vacsora, de a sok étteremben a szálloda környezetében pótolni lehet az étkezést.
Felhasználó fényképei:
Szent Kristóf Szálloda Hévíz - Szent Kristóf Szálloda Hévíz - Szent Kristóf Szálloda Hévíz - Szent Kristóf Szálloda Hévíz - Szent Kristóf Szálloda Hévíz -