Terra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg

3,2
a 40 zalaegerszegi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház
Terra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg
Terra Incognita Étterem & Kávéház ZalaegerszegTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg

Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Terra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg vélemények

Szörnyű 2021. október 18.a párjával járt itt
Pár napja nyitott újra az étterem. Gondoltuk kipróbáljuk. Az italrendelésnél már gond volt, mivel limonádét nem tudtak adni. Ami ha jól gondolom egy citromból és egy szódából viszonylag könnyen megoldható lenne, és nem is egy extra kérés. Aztán az előétel rendelés után, ami egy szimpla sajttál volt, visszajött a pincér hogy az sajnos nincs.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2018. május 24., csoporttal járt itt
2018. áprilisában jártunk itt, hosszú idő óta először.
Emlékeimben nem így élt az étterem képe. Kellemesen csalódtam.
Esküvői ebédre voltunk hivatalosak, finomakat ettünk az étteremben.
A kiszolgálással és az ételekkel nem volt semmi gond, minden finom, friss és ízletes volt. A borok finomak. Kiszolgálás korrekt.
Még visszatérünk, ha arra járunk!
Szörnyű 2018. április 19.barátokkal járt itt
Kaja rossz volt. Nem azt kaptam amit kértem. Gyenge a zöldsalátájuk konkrétan spenot es ruccola.
Hamburger után barátomnak csak a hasa fájt.
Nem ajánlom senkinek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 20.a párjával járt itt
Olvastam az egyetlen értékelést, abszolút nem állja meg a helyét. . lehet hogy olyan volt egyszer valamikor. . Most egész más! ! A neve sem a régi. Ebédidőben mentünk, bekukkantva tele az étterem. Azért megpróbáltuk. . Nagyon hangulatos. Már karácsonyra díszítve, vagy mindig ilyen a design, ezt nem tudom, de szép volt!
Átlagos 2015. április 13., kollégákkal járt itt
A Beck's Corner Motelt is magában foglaló parkolóház tetején található az étterem, amelyet zalaegerszegi munkatársaink ajánlottak. Pár nap alatt végiglátogattuk a belvárosi éttermeket, és úgy tapasztaltuk, hogy mindegyik helyen hasonló "recept" szerint működnek. A déli menü 1 féle levest és 3 féléből választható főételt tartalmaz, és a legdrágább verzió sem éri el az 1.
Terra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - Étel/italTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - BelsőTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - BelsőTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - EgyébTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - Külső képTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - EgyébTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - BelsőTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - BelsőTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - Étel/italTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - BelsőTerra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg - Belső
Terra Incognita Étterem & Kávéház Zalaegerszeg a térképen
8900 ZalaegerszegKosztolányi Dezső u. 5/d
• SZÉP Kártya elfogadás
H-CS
P-Szo
V
magyar, olasz, mediterrán
napi menük, steak és mediterrán ételkülönlegességek
Cseh sörök, Hoegaarden búza, Bellevue meggy