Liget Royal Restaurant Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Liget Royal Restaurant Hévíz vélemények

Kiváló 2022. szeptember 5.a párjával járt itt
Közvetlen személyzet, kedvező ár, szupergyors kiszolgálás, odafigyelés és kiváló elhelyezkedés! Bátran ajánlom mindenkinek a helyet. Nyaralásunk alatt minden nap betértünk, és annyira figyelmes volt a személyzet, hogy még egyedi kívánságunkat is megjegyezték, és másnap már alapból úgy kaptuk a kívánt italt.
Kiváló 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Bár az árak mostanában kicsit elszaladtak, de itt mindig finom menüt kapható, ha azzal megelégszel. Nagyon sokféle választási lehetőség van, biztos mindenki talál megfelelőt, mondom úgy, hogy már csaknem mindet megkóstoltam. A választék pizzából is szenzációs, az árak elfogadhatók. Az ital árak viszont már nem tetszenek.
Kiváló 2022. július 7.a párjával járt itt
Szinte minden alkalommal ebédelünk itt, ha Hévízre vetődünk. Sok vendéget tud fogadni egyszerre és keresik is. Többféle menüsorból lehet válogatni. Gyors a kiszolgálás. Az ételek mennyisége és minősége megfelel az árának. Kényelmes, a személyzet figyelmes, ügyes egyszerre.Az étel meleg, a sör hideg ahogy kell.
2082
Kiváló 2022. június 19.a párjával járt itt
Meg, megérdemli az ötöst. Az ittjartamot nézegettük, éppen errefelé mentünk el, hát ide beültünk. Teraszon is volt hely, rendkívül előzékenyen próbálták megtalálni a legmegfelelőbb asztalt, itt jár jól a levegőt, rendben van. legyen. A húsleves májgombóccal nevű fogástól nem voltam elragadtatva, de aztán evés közben összebarátkoztunk.
Liget Royal Restaurant Hévíz - Külső képLiget Royal Restaurant Hévíz - Külső képLiget Royal Restaurant Hévíz - EgyébLiget Royal Restaurant Hévíz - EgyébLiget Royal Restaurant Hévíz - BelsőLiget Royal Restaurant Hévíz - BelsőLiget Royal Restaurant Hévíz - BelsőLiget Royal Restaurant Hévíz - MosdóLiget Royal Restaurant Hévíz - MosdóLiget Royal Restaurant Hévíz - MosdóLiget Royal Restaurant Hévíz - Étel/italLiget Royal Restaurant Hévíz - EgyébLiget Royal Restaurant Hévíz - Étel/italLiget Royal Restaurant Hévíz - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 12.a párjával járt itt
Amikor terveztem a hévízi tartózkodásunkat, kerestem a szállásunkhoz közel található éttermet. Hogy, hogy nem, pont ezt céloztam meg, amit később a szállásadónk is ajánlott nekünk. Nem csalódtunk. Hihetetlen profin, gyorsan szolgáltak ki minden alkalommal. A figyelmesség mellé finom ételek közül válogathattunk és olcsón. Köszönjük!
Szörnyű 2021. augusztus 14.családjával járt itt
Csütörtökön meglátogattam e helyet nyaraláson alatt , hát nem ajánlanám senkinek . Fogasfilét kértem ami tele volt halszálkával , a kérdésemre , hogy mit keres ennyi szálka a filében , azt a választ kaptam a fölényes kiszolgálótól , hogy nem tehet semmit , így kapják a beszállítótól !
Kiváló 2020. augusztus 17.a párjával járt itt
Közel van a szállásunkhoz. Tavaly is jártunk itt, nem csalódtunk. Kiszolgálás udvarias volt, az ételek jók, jók az árak is. Idén többször is itt ebédeltünk. Általában menüt ettünk. Igazán bőséges volt. Igyekeztek a távolságtartást betartani, letörölték az asztalokat mindenki után. Tisztaság volt mindenütt. Sajnos más éttermekben ezt nem tapasztaltam.
Kiváló 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
Első utunk ide vezetett a szállás elfoglalása után.
Ebédelni ültünk be. Tavaly jártunk itt először és már "rutinból" vettük célba. Nem szoktam menüt kérni, mert Hévízen zabálni szoktam.
Most ez volt célszerű.
Nem vártam sokat "menű" kategóriában, de kellemes csalódás volt. Nagyon barátságos áron tartalmas kaját kaptam. Barátságos személyzet, gyors kiszolgálás.
Kiváló 2019. július 17.gyerekekkel járt itt
Este a szúnyoginvázió közepedte tértünk be egy vacsorára. Meleg volt. szúnyog volt. Nehezen tudtuk eldönteni, hogy bent vagy kint üljünk-e le. Látszott a felszolgálónő szájtartásán, hogy kissé fárasztja ez a határozatlanság. . . Azt reméltem a vacsora nem lesz ilyen fanyar, ha már hősiesen tűrtük a rosszalló tekintetet, a hőséget és a vérszívók hadát.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2019. április 2., csoporttal járt itt
Hévízen voltunk a barátnőmmel, mivel a szállodánkban félpanziós ellátás volt, itt fogyasztottuk az ebédet. Nagyon finom volt. A felszolgálók aranyosak. Árban is megfelelő. Ide bármikor visszatérek, ha Hévízen járok. Tudom ajánlani mindenkinek. Téliesített , és benn az épületben is van felszolgálás. Jó helyen van könnyen megtalálható! Nem utolsó sorban gyors kiszolgálás következett!
Liget Royal Restaurant Hévíz - Külső képLiget Royal Restaurant Hévíz - Egyéb