Szent Antal Fogadó étterme Zalabér
8798 Zalabér, Hunyadi u. 6.

Szent Antal Fogadó étterme Zalabér a térképen

Szent Antal Fogadó étterme Zalabér értékelése:

1. helyezett az 1 zalabéri étterem közül
261. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
alternatív, cimbalom-zene
Gépzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, komolyzene
magyar, német, olasz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, csoportokat szívesen fogad, étel elvitelre ...
Különtermek:
pince - max. 30 fő
Visa
Zlaty Bazant, Soproni

Szent Antal Fogadó étterme Zalabér bemutatkozása

Éttermünk étlapján főleg magyaros ételek szerepelnek. Kínálatunkban vannak még régi vasi-zalai parasztételek. Ünnepek alkalmából (húsvét, pünkösd, Márton-nap) külön ünnepi menüt szoktunk ajánlani, valamint kánikulában hőség-menüt. Vállalunk esküvőket, születésnapi rendezvényeket. Nyáron hangulatos kerthelyiség várja vendégeinket. A nyitva tartással kapcsolatban még annyit: az év két napján (december 24. és 25.) éttermünk zárva tart.

Szent Antal Fogadó étterme Zalabér képei

Szállások Zalabér városában
Wellness csomagok Zalabér városában

Szent Antal Fogadó étterme Zalabér vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Barátunk ajánlására tértünk be haza felé menet. A személyzet valószínűleg fáradtabbak voltak a keleténél ,pedig a fogadó üres volt. Az megrendelt leveseknél meglepetés ért minket a Jókai bableves sólet konzervre hasonlított főzelék formájában a közepén egy evőkanál hideg tejföllel. A gombaleves melegvíz. . . . . .

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 30.
Torkos csütörtökön vacsoráztunk legutóbb a fogadóban, ahol a zsúfoltság ellenére is kiváló ízekben volt részünk. Az almával sült libamáj és hozzá a dödölle íze azóta is visszatér emlékeimben. Persze pozitívan. A tepsis burgonyát és azt a rengetegféle tócsit is feltétlen meg kell kóstolnia mindenkinek!

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Sokadszorra jártam itt, és most sem csalódtam. A környezet az antik tárgyakkal kellemes, egyedi hangulatot ad a helyiségnek, a kert pedig csodálatos. Kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Az étlap nagyon választékos, de egyedi igényeket is szívesen teljesítenek. Négyen négyféle ételt ettünk, és mindegyik finom volt.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás milliö, fantasztikus ételek és maximálisan kedves kiszolgálásban volt részünk, mindez számunkra meglepően baráti áron. A kert harsogó zöld és ápolt, a gyerekeknek fából készült játszótér, homokozó teszi még kellemesebbé az itt töltött időt. Igazán kellemes a nyári melegben a gesztenyefák árnyéka alatt hűsölni, de ha kissé hűvösebb lenne az sem jelent problémát, mert bent a búbos kemence mellett lehet melegedni autentikus környezetben.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 23.
Évek óta örömmel jártuk ide. Sajnos 1-2 éve tapasztaljuk, hogy bár az étterem külsőségeiben szépen fejlődik, az ételek minősége viszont gyengül. A napokban szóvá is tettük ezt. A konyhai személyzet nehezen tűrve a kritikát, megalázó reakcióval még silányabb ételt tálalt. A felszolgáló pedig asszisztált is ehhez. Úgy gondoljuk a törzsvendégeket megtartani kell, nem elüldözni.

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Télen, nyáron kellemes hely, nagyon finom ételekkel, gyors kiszolgálással. Nyáron gyermekes családoknak különösen ajánlott, van kis játszótér, kismotorok, szép, füves kert. Saját parkolóval rendelkezik. Az étlapról főleg a zalai különlegességeket tudom ajánlani (levesek, dödöllés ételek, kukoricaprósza). Én visszajáró vendég vagyok!

Legnépszerűbb csomagok Zalabérben és környékén
Lagúna Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 3.500 - 4.498,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.11.03.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2021.05.30.
Zafír Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.417 - 25.894,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, gyermekjátszótérrel
2021.03.16. - 2021.12.23.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.05.12.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2022.06.30.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 39.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2021.05.07. - 2021.12.17.

Szállodák Zalabér környékén
Hotel Vital Zalabér
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Szent Antal Fogadó étterme ZalabérX